Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

když si toho nevšímáte a zakoukáte se do toho sigu,tak se vám to začne líbit:D

Nezačalo ;) ... je otazka jestli si tu pulku nepochopil , nebo si ju nechtel pochopit ... ptze aji kdyz ti to treba nejde tak si proste uz das aspon pozor na nejaky fakta pri cteni sigu (urcitej focal,kompozice,barvy,flow)

pripominas mi jednoho uzivatele na tutorials ... mel topic jen se svoji galerii asi 16stranek a ani na 16ty strance si nedokazal od ostatnich vysvetlit at si precte tuty a zkusi pouzit techniky vnich , taky to tak vypadalo :D

cti tuty dal :-) zkousej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda par tutu cetl (styl cteni: zacatek,prostredek,vysledek :D ) ale nikdy sem podle nich nedelal .. jen sem si zjistil jak urcitej efekt vznikne a jakou techniku pouzivaji ostatni a snazim se to co se mi libi v tech zpusobech,implatovat do sve tvorby

tuty nectou jen zacatecnici ,dit se podle nich clovek nemusi ridit , ale muze se nechat nimi inspirovat ... a to je .. rekl bych,dost dulezity :)

a cartmane , sice je nectes , ale urco by ti neuskodili :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem tvrdá palica :D mě nic nevysvětlíš :D :D Já sem prostě zvyklej učit se všecko sám :) , a to i grafiku sem se učil sám :)

Twice : Vím že by mi tuty asi pomohly :), ale prostě ne , chci si vyzkoušet všechno sám :) bez nějakého návodu :) to je jako kdyby si hrál nějakou hru s návodem :D tak ji totálně zkazíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznám :D :D jeden tut sem přečetl :D a to bylo na sig , kterje bych dal aji bez tutu :D a od té doby sem to nečetl :D to už bude ale asi tak rok , možná více zpátky:)

Tak proč je čteš , kyž podle nich neděláš ?:D Pro inspiraci ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jiná soudek :)

Nissan 350z by Cartman

Originál

http://i31.tinypic.com/1zmm1k4.jpg

Tunned

http://i29.tinypic.com/15xtp3o.png

Moje úplně první a zárověň poslední práce tohodle charakteru :) , sem zvědav co na to řeknete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

necekal bych ze se pustis do virtual tuningu :cheesygrin:

ale jako nato ze to je prvni prace tak to je vpohode .. to musim uznat, ale chce to vychytat techniky .. tak jak u sigu sou urcity techniky stejne tak sou i u VT :)

a chyby ? plno okousanejch mist ( napr zrcatko,predni bump) , zadni kridlo ma LQ, stejne tak i kola .. a de videt ktery casti sou lepeny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No..Crysis je teda fakt o nicem ... uplne nabada k bohatym efektum a neni tam nic .. a to pismo tam dost trci :)

Prince je překontrastovanej až to úplně bije do očí , navíc změnu od stocku moc nevidím ;) + postrádám focal point

___________

emma.. koukam ze si tam dal svetelnej bod .. to chvalim .. ale uplne hrozne ji to rozbilo barvy v obliceji , teď je to taková nastěnka :cheesygrin: a zase ti chybí nějaký zábavnější pozadí.. vtom sigu není hloubka

350z... chybí ti světlo .. na kapotě a okně máš bílej odraz ale světlo nikde ... udělal si blurnutý pozadí (proč to není po směru jízdy? zbytečně sis pokazil flow ) ale v okně je stále pozadí ze stocku :cheesygrin: typo a celkove levá strana auta se mi nelíbí ... typo dávej k focal pointu ... a ty efekty na autě by chtelo víc zapracovat ... takle to vypadá jako upravenej stock auta a na tom přilepený efekty

PS,EDIT: premejslim ze bysme mohli udelat nejakej multi battle .. bud na jedno tema ,nebo na jeden stock .. klido bych to zorganizoval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu