Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já bych byl porota :) .. soutěžili byste vy :cheesygrin: ... ale je fakt že tady moc lidí není .. :P .. cartmana proc do toho sigu peres ty postavy,tvare atd tak velky? nemas pak vubec prostor pro nejaky efekty a flow ;)

PS: krystofe .. nauc se rikat slovo .. je to hnusny :D at je to čikoli a jakakoli prace .. vzdy napises nice ,bo pěkný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se ti na zedku v serii tak libi? nic extra na tom nevidim :-) a zvuk taky nic vyjimecnyho teda ;) ale takova uprava od nisma nebo venoma, to je jiny kafe :bash:

______

a virtual tuning je paradni vec pro zacatecnika ... krasne si na nem osaha fotokram :)

Nevadími pokut to má trochu vkus, ale pokud to má nárazník velký jak s prominutím kráva. Tak je to pěknej hnus. Jinak nismo dělá celkem seriozni věci na zetko. Zvuk má dobrej, ale originál výfuky jsou dost zatlumené. Jinak jsem viděl zetko s nisma výufukama a mazec zvuk. Slišel jsem to přes celé město. Zase když jsem se bavil s tím chlápkem, tak měl problémi, že ho v tom občas bolí hlava. Takže je si to dát tak akorát.

Já bych byl porota :) .. soutěžili byste vy :cheesygrin: ... ale je fakt že tady moc lidí není .. :P .. cartmana proc do toho sigu peres ty postavy,tvare atd tak velky? nemas pak vubec prostor pro nejaky efekty a flow ;)

PS: krystofe .. nauc se rikat slovo .. je to hnusny :D at je to čikoli a jakakoli prace .. vzdy napises nice ,bo pěkný...

On to umí, ale umí být trochu seriozni a ne všechno kritizivat. Snaží se to říct tomu člověku trochu slušně, což tobě chybí a hned ho spéruješ jak je to hrozné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže chceš říct .. že když ti někdo řekne že to je úplně super extra hezký a opak je pravdou ,je lepší než když ti někdo řekne co se mu na tom nelíbí a ten člověk se popřípadě zamyslí nad tou danou věcí a zkusí se stim příště popasovat víc..

Když ti člověk .. 10x za sebou řekne máš to nice .. to znamená bejt seriózní? tak to je velice směšnej názor ...

.. Nebudu mu tady matlat med kolem "úst" a řeknu mu můj vlastní osobní názor, pokud se ti něco na mým názoru nelíbí tak na to nereaguj .. ptže zatím byly tvé reakce dost off topic ,bez špetky on topicu (tzn něco o PS gallery) ;)

PS: ale pokud vám vadí že to říkám tak jak to je , můžu to dělat jak krystof a říkat jak to je úžasňoučký a tuťuňuňu ... Mou práci na fórech taky kritizují a chvalí občas ale su za to rád .. aspoň si ztoho můžu něco vzít a příště si na to dát bacha

EDIT: ale jinak krysofe to tvoje posledni uz neni vubec spatny ;) otom typu vis takže to je ok ;) a typo máš dobře zpracovaný .. akorát mě trochu nesedí barvy .. ale to bude individuální :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Nevadími pokut to má trochu vkus, ale pokud to má nárazník velký jak s prominutím kráva. Tak je to pěknej hnus. Jinak nismo dělá celkem seriozni věci na zetko. Zvuk má dobrej, ale originál výfuky jsou dost zatlumené. Jinak jsem viděl zetko s nisma výufukama a mazec zvuk. Slišel jsem to přes celé město. Zase když jsem se bavil s tím chlápkem, tak měl problémi, že ho v tom občas bolí hlava. Takže je si to dát tak akorát.

xDD :lol: Tak tohle je dost naviní názor. Brát auto podle designové stránce (výfuk a ještě ke všemu zvuk) tak poznáš zda je to auto špatné /dobré ? Tak to tě asi zklamu, protože si teda v tom případě viděl hodně málo aut.

Nebudu ti brát tvůj názor ptže tomu hodně rozmíš 8)

---------------------------

Jo aby nebych off (^^ Ten nademnou mi to nedovolil :cheesygrin:), tak upřímě si myslim, že tady to moc nemá cenu. Je tu malá komunita lidí co v PS uměj na nejaký úrovni a dobře by vám poradili .... (některý signatury jsou fakt pěkný) 8)

//edit_krystof: nebavil se o VT, ale bral to normálně, tak já taky x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg. trochu už se to tu přehání. Odpovídám na to co říkal Twice viz: a zvuk taky nic vyjimecnyho teda ;) ale takova uprava od nisma nebo venoma, to je jiny kafe :bash:, tak nevím na co tu zas pražíte. Jinak špetka on topicu tu o demě je. Twice ty máš co říkat v mojem topicu. Opravdu inteligentní komentáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krystof: THX za radu

A tady jsem zas neco vyrobil delal jsem to hlavne podle tutu a myslim si ze díky tomu se to opravdu povedlo :thumbup:

Suicide

Suicide_Signature_by_Scarcitty.jpg

__________________________________________________

Chtel bych poprosit aby jstemi řekli ktera verze je lepší díky moc

PS: Samozřejmě se těším co na to řekne Twice protože jeho posty beru opravdu važně a jsem z těch lidi kterym jeho kritika nevadi tak se do mě klidně pusť xD, samozřejmě nazor krystofa mě taky moc zajima ;)

EDIT: Lidi doporučuji ti tutorialy cist opravdu to hodne pomuze a je videt zlepsení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je rozhodně mnohem lepší než ty tvoje dva předchozí....je sice vidět že je to podle tutu,páč mi příjde že už sem to někde viděl :D

lepší je verze 2:D

každopádně pokračuj,a zlepšíš se.......ted eště něco vykouzlit sam z hlavy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu