Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

dobřeee vvyyy

Taky delas sigy ??? ptze jinak to byl offtopic davej si bacha abys nedostal upominku ;)

EDIT: taky skusim jit do tý soutěže ale byl bych pro ten cartův návrch na jeden stock (sry jestli jsem napsal neco blbe ale v zivote sem nevidel jak probiha battle)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,battle je obvykle na témata.....třeba gaming,abstract,atd.......nebo určitý věci...skate,crisis,mario,atd.....ale kdyz chcete jeden stock....zeptejte se Twiceho...v tom případě by musel být super stock,aby seděl všem!;)

killer: :ontopic: ale jinak dík za chválu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,battle je obvykle na témata.....třeba gaming,abstract,atd.......nebo určitý věci...skate,crisis,mario,atd.....ale kdyz chcete jeden stock....zeptejte se Twiceho...v tom případě by musel být super stock,aby seděl všem!;)

Díky moc za osvětlení je pravda že jeden stock je na prd v tom že nebude všem vyhovovat, ale pak je na prd kdyz se to bude hodnotit tak ze de o to ze v podstate tam bude mit nekdo fakt pekny efecty ale nakonec mu to pokazi jen spatnej stock =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já znám batlly ze stejným stockem , že porota vybere stock ať vyhovuje nebo nevyhovuje a prostě pro všecky stejný podmínky ... víš co ;)

btw.jdu spát zejtra vstávám v 5 mějste se čau zejtra ;) :D

Jojo brou noc, dobře se vyspi at mas cistou hlavu na Battle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevykašlal :) vybral sem stock ... kdyby bylo téma nebylo by to tak objektivní .. aspoň se to nedá svalovat nato že někdo si vybral líp než druhej .. stock sem nevybíral sám bylo nás víc ( ale nikdo z tohodle fóra ;)) , já osobně sem chtěl něco těžšího :cheesygrin: ..

CF signature multibattle

http://console-forum.net/showthread.php?p=656033&posted=1#post656033

____________

ScArc!ty .. no vyda .. zlepseni je opravdu razantni, ikdyz pomoci tutu ale to nicemu nevadi ;) .. focal point si dej tam kam uvazis .. ber proste v potaz misto kde je to prirozeny a prijemny na oci .. horni hrana nebyl zrovna super volba x) a jak uz sem jednou psal .. nedelejte focal jen pomoci typa .. to neni moc dobre :) efekty by to chtelo este torchu vymazlit, ale jinak kdyz odhlidnu od technicky zpracovani .. mne se tenhle typ sigu nelibi , sorry :cheesygrin: ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevykašlal :) vybral sem stock ... kdyby bylo téma nebylo by to tak objektivní .. aspoň se to nedá svalovat nato že někdo si vybral líp než druhej .. stock sem nevybíral sám bylo nás víc ( ale nikdo z tohodle fóra ;)) , já osobně sem chtěl něco těžšího :cheesygrin: ..

CF signature multibattle

http://console-forum.net/showthread.php?p=656033&posted=1#post656033

____________

ScArc!ty .. no vyda .. zlepseni je opravdu razantni, ikdyz pomoci tutu ale to nicemu nevadi ;) .. focal point si dej tam kam uvazis .. ber proste v potaz misto kde je to prirozeny a prijemny na oci .. horni hrana nebyl zrovna super volba x) a jak uz sem jednou psal .. nedelejte focal jen pomoci typa .. to neni moc dobre :) efekty by to chtelo este torchu vymazlit, ale jinak kdyz odhlidnu od technicky zpracovani .. mne se tenhle typ sigu nelibi , sorry :cheesygrin: ..

V pohode ;) dyt ja jsem cekal kritiku :wohow: jeste nejsem v signaturách tak dobrej treba jako ty bo krystof ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu