Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co se týče mě..

já ti radit nemůžu , to by nebylo fér

... ale pokud chceš vědět která verze se mě osobně líbí víc .. tak by to možná šlo ... :) ale měl bych být nestranej ;)

ale jinak si to sem hoď ať ti poradí kdokoli to zakázaný není.. to je na tobě .. akorát se riskuje že když ho nevložíš do soutěže a někde už ho prezentuješ tak ti ho může kdokoli vzít a vložit ho do soutěže jako svůj výtvor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tutorials ? :D esi je to co si myslím :D

Twice a jak si psal že zbytečně tlačím na pilu tak ani bych neřekl ;)

Ty možná čas máš nebo ostatní ;) ale já nastoupil do úplně jiné školy , tak potřebuju vyřídit papírů a papírů takže budu lítat aji v pátek ještě a to dneska začínám:D teĎ sem v kavárně na námku :D mám mezičasovou pauzu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

největší ani ne :) spíš mě zaráží, že mu to nebylo po prokázání vůbec blbí a eště se cejtil ublíženej ... :cheesygrin:

carte tak to je jiná ;) když máš novou skolu , tak to se nedivím :) ( já mám momentálně školu tak bezstarostnou až to hezký není :cheesygrin: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop kryštofe .. takle sem si to představoval to spracování .. hezký ;) jako určo bych měl nějaký výtky .. (např typo :D , možná až moc zbytečně vytmavený 2/3 sigu ;) ) .. estli najdu čas dnes .. taky udělám jen tak just for fun

jinak krek... viz zde už si smazal main post .. ale itak pochopíš oco šlo , možná

ktý škole ... su ve 4.ročníku střední školy ... 2x 6hodin 2x4hodiny a 1x5hodin tejdně ... :D z toho jeden den kdy máme 6hodin deme až na 3tí hodinu :wohow: takže mám dost času si vydělávat ... co by si člověk mohl přát víc? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus Krystofe,ty jsi psal at okementujem tvoji Fantu :)

Tak musim říct že se mi líbí víc než ta od Cartmana182...Tím však nechci Cartmana urazit,jen si myslím že ti ten stock prostě víc sednul než jemu... :) Ale i tak je to Cartmanovo stokrát lepší než moje :D

A tady je můj druhý pokus o Fantu :D

Fanta_2.jpg

Podle mě je ten druhej lepší,i když je taky hnus :) A co si myslíte vy ? Pls napište...budu rád i za kritiku ( Co jinýho bych taky mohl čekat :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík za coment :-)

no,pro začátek zkus nedělat ty stocky přes celej sig....dělej menší efekty,aby to mělo nejakej směr pohybu a hloubku......

mrkni sem http://www.tutorials.cz/clanek1358-zaklady-podpisu-teorie ,a PEČLIVĚ si to projdi,a začni cvičit podle tutoriálů....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě neurazíš :) vím že se nemůžu řadit mezi Twice a Krystofa;) :)

ale i tak sem rád i zato co umím, :) jak sem už několikrát říkal sem samouk :) a to je pro mě víc než umět "lepší sigy" než sou ty moje :) pro mě prostě dobré to že sem se naučil něco sám od sebe :)

K tvému sigu :) ten druhý je lepší :) než ten co si tam vložil :P ... aspoň pro mě , ale udělej to co říkal Krystof ;) ten týpek tomu rozumí a ví kam tě poslat a toho si važ že ti chce někdo jako a Twice pomoci ... mě tam taky posílali :D ale já je poslal taky někam:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tušil jsem že mě odkážou na tutorials.cz :D A taky jsem tak už párkrát zavítal...ale chce si to v klidu projít a vypilovat no... Hned jak budu mít čas tak se do toho dám :) a Cartmene,tím sem nechtěl říct že grafiku neumíš...sice ti fanta stock nesedl ale jinak tvoje ostatní práce jsou vážně povedený. A jestli ses to naučil sám tak klobouk dolůůůů :D Ale je pravda co říkáš- Twice to vážně umí...na něho tady nikdo ani zdaleka nemá. To je můj názor,jinak díky za rady! :)

To že vás poslal někam sem se tu dočetl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu