Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hlavu vzhůru :D Moje první dílo je tisickrát horší :D Kdyby todle bylo moje první dílo byl bych tehdy spokojenej a to myslim vazne.Cti tuty hltej informace a komenty a vse pujde jak po masle ale nebude to hned.Kdyby neco napis mi nebojse se ptat.To ze se zeptas neznamena ze si blbej ale ze chces bejt dobre :D Good Luck

to Twice :u toho goblina me jen napadlo ale uz je pozde ale preci jenom kdyby si tam zakomponoval este nejakou jinou barvu aby to nepusobilo zelene (ale treba je to tim ze nemam moc rad zelenou :D) i kdyz je ta druha verze fakt lepsi asi si ji upravim dam tam svuj nick a dam do podpisu :D

PS: Nahore mam svuj posledni sig si podlouhe dobe ale mam tak kdyby nekdo okomentoval dikec moc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fashion02: na CS4 kasli .. sou sni jen problemy .. sice ma zajimavy UI ale CS3 je naprosto vyhovujici :) ,jinak ktomu sigu je to des :D priste zacni ctenim tutu ... treba mne neveris ,ale vim ocem mluvim .. pomuzou a to dost ( ikdyz ja je necetl nikdy x) ) a chces vyjmenovat nektery chyby? ten filtr (ripple ,nebo glass typuju) je primo strasnej ,nevim ceho si snim chtel dosahnout ale kazdopadne se ti to nepovedlo x) typo se mi nelibi .. focal point neexistuje ... nevidim zadnej vyraznejsi efekt a svetlo taky chybi .. trenuj ... a jak dosahnout blendingu? no je to kumst... neni to zadna sranda ... tady otom mas topic

Pooky: stredova kompozice neni nejvhodnejsi volba a chybi blending .. ale jinak pohodicka ale to co si mel v podpisu bylo lepsi x) sranda ze me povidas ze bys dal do tech efektu v mym goblinovi i jinou barvu a pritom ty mas ten sig totalne monocolor :D

ScArc!ty: to je ta pecka o ktery si mluvil? :) Tak vtom pripade sem cekal kolosalnejsi dilo :) moc se mi to nelibi , pusoby to nedodelane .. z tech tutu co sem ti posilal tam nevidim ani naznak pouzite techniky :roll:8)

Budlog: až zkusíš něco dalšího přečti si tut, vpodstate je vsecko na tom sigu spatne :) (nejaky tuty uz sem tady postnul tak se na ne podivej...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fashion02: na CS4 kasli .. sou sni jen problemy .. sice ma zajimavy UI ale CS3 je naprosto vyhovujici :) ,jinak ktomu sigu je to des :D priste zacni ctenim tutu ... treba mne neveris ,ale vim ocem mluvim .. pomuzou a to dost ( ikdyz ja je necetl nikdy x) ) a chces vyjmenovat nektery chyby? ten filtr (ripple ,nebo glass typuju) je primo strasnej ,nevim ceho si snim chtel dosahnout ale kazdopadne se ti to nepovedlo x) typo se mi nelibi .. focal point neexistuje ... nevidim zadnej vyraznejsi efekt a svetlo taky chybi .. trenuj ... a jak dosahnout blendingu? no je to kumst... neni to zadna sranda ... tady otom mas topic

Pooky: stredova kompozice neni nejvhodnejsi volba a chybi blending .. ale jinak pohodicka ale to co si mel v podpisu bylo lepsi x) sranda ze me povidas ze bys dal do tech efektu v mym goblinovi i jinou barvu a pritom ty mas ten sig totalne monocolor :D

ScArc!ty: to je ta pecka o ktery si mluvil? :) Tak vtom pripade sem cekal kolosalnejsi dilo :) moc se mi to nelibi , pusoby to nedodelane .. z tech tutu co sem ti posilal tam nevidim ani naznak pouzite techniky :roll:8)

Budlog: až zkusíš něco dalšího přečti si tut, vpodstate je vsecko na tom sigu spatne :) (nejaky tuty uz sem tady postnul tak se na ne podivej...)

Tak za 1:Mám CS3 a né CS4 a za 2 tuty sem četl:D,začátek sem dělal podle nich...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 1. lol a dit co sem otom CS asi psal? ze CS4 (ktery si v 17:08 chtel ve full verzy) je na prd a CS3 (ktery mas) je v pohode ... nejdriv poradne cti a pak pis :D

za 2. a esi si to delal podle nich x) tak se pokus nima ridit celou dobu, aby to bylo videt ... nechcu videt kdyby si je necetl vubec :D

PS: proc citujes post kterej je hned nad tebou? x)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ScArc!ty:Tak já když jdu na sig tak mám hrnek kávy,dost,času,hudbu a hlavně klid :D i když přiznám ne vždy to tak je ale na sigy potřebuješ klid ve spěchu se dělaj voloviny.

Twice:ja vim muj sig je monocolor ale bavime se o tvym ne ? Sry asi to bude tim ze nenavidim zelenou :D Ale proste wow je barevne kreslene. Ale co at je ten goblin zelenej stejne az to vyjde jdu za Worgena:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu