Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphics Gallery [Rady, Tipy, Komentáře....]


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ScArc!ty: uz se zacina darit co? :) chtelo by to vic svetla typo vic k focalu .. a ty efekty prece jen vychytat :) ale urco zlepseni ..

YaKuZa: uz stimhle pristupem ,nema vubec cenu zacinat .. nikam to nedotahnes :roll:

Fashion02: je to osklivy :cheesygrin: nemuzu si pomoct ;-) zatim nevidim ze by si mel cit pro barvy a to je celkem spatny x) este zkousej , uvidis sam ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cartman182: jednoduché světlo se dělá nejlépe bílým štětcem s velkým rozptylem a na překrytí "soft light" (jak sem psal tut pro krystofa tak v jednom bodě to tam je)

Pooky: vím jaký je dělat sig s autem ... takže máš pár bodů k dobru :D ale jinak mě to moc nechytlo 8) nechtěl tu 350z v sérii? :cheesygrin:

________

jinak tady sem dělal pro zinglbee sig na zakázku x) já vím nic moc .. ale co chcete vymyslet u logo pro fotbalovej tým ( btw .. já fotbal nesnáším :D )

i2syuu.jpg

(to bílý přes to je vodoznak ... až zaplatí tak mu pošlu verzy bez toho 8) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twice:newim,myslim ze ne ale tak snad se mu to bude libit :D Jinak auta moc delat nebudu neni to zabava :-( K tvému sigu,je to dobrý jen ty efekty mi tam nejak nepasujou,neseděj mi zkusil bych si stím ještě pohrát. Jinak nejaky maly typo by bodlo ale pokud to chtel bez typa.

V2:Zatim jsem jenom vymyslel a zakomponoval logo :D

2n6c7cx.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Cartman182 že jsi to připomněl. Odkaz: http://console-forum.net/showthread.php?t=65270 omlovuám se, že jsem to neřekl dříve.

btw: Abych tu furt nedělal ot, tak tu něco přidám, dělal jsem to když mi bylo 12.:cheesygrin: Sice jsem to ani neogumoval, ale neva xD. Photoshop je teda pro mě dost náročnej. Sice se mi už něco povedlo podle tutorial, ale je to nic moc.(prosím radši nekomenovat xD).

darkkulxg9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cartman:Heroes neupravuj je to ztrata casu udělej neco new,a ten aresanel povedenej jenom nejakej spinavej :D ale jo good

Twice:Ja myslel typo jako treba jeho jmeno jestli nechtel ale tak co kdyz se mu to libi:D

Tady je V3 a BW me se to libi tak co,jinak Grend je muj nick na tutorials :D

2z5q978.png

10ful1u.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu