Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Fat vady


LP.Chazzy

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

sice nemam psp Fat ale myslim si ze i slim neni zadny zazrak ... 1x reklamace , 1x vymena joistiku a tedka v neposledni rade i vymena displaye... a to ho mam skoro 3roky a chovam se k nemu hodne slusne (skoro zadne skrabance ani jednou nespadnul :D )... a tim chci rict ze nezalezi jakou verzi mas ale jakou chytis serii ja mam pech :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

fatko mam uz taky ty 3 roky a ted nedavno mi spadlo z vysky na kachle a nikde nic...vydrzi hodne a vsechno slape jak ma...takove blbosti jako ze pak nefunguje joystick, kazda vec co se casto pouziva, pozdeji nefunguje jak ma (nebo staci vycistit a je )...s tim ale problem zatim nastesti nemam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já tam taky PSP Fat, mám ho od tý doby co žačínali vycházet :cheesygrin: moje PSP vydrží docela hodně jelikož jsem s ním i házel :cheesygrin: mám jenom rozbití kryt na baterku a chybí mi takový to tlačítko na joysticku jinak je vše docela v poho a to se k němu zrovna nechovám nejlíp :) asi jsem dostal zrovna trochu kvalitnější PSP než jiní :wohow: :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu