Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s wallpapery


kronoss

Otázka

Cau,

neporadil by mi nekdo, co by mohlo zavinit (a jak by se ta chyba dala opravit), ze kdyz jsem si koupil (uz s FW 2.71 SE-C) PSPcko, tak wallpapery fungovaly. Bohuzel ted se mi deje to, ze PSPcko si je "nepamatuje". Proste vyberu obrazek jako wallpaper a zobrazi se, ale kdyz dam v theme settings do not use a pak zase use wallpaper, tak mi to rekne ze nic neni najety. To samy se mi stane, kdyz vypnu PSP.. proste se mi tam objevi theme s vlnami ale wallpaper uz ne.

Je mozny ze by to mohl zpusobit DEVhook, pac mi pripada ze to zacalo zlobit od ty doby co sem ho tam nahodil.

Diky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau,

neporadil by mi nekdo, co by mohlo zavinit (a jak by se ta chyba dala opravit), ze kdyz jsem si koupil (uz s FW 2.71 SE-C) PSPcko, tak wallpapery fungovaly. Bohuzel ted se mi deje to, ze PSPcko si je "nepamatuje". Proste vyberu obrazek jako wallpaper a zobrazi se, ale kdyz dam v theme settings do not use a pak zase use wallpaper, tak mi to rekne ze nic neni najety. To samy se mi stane, kdyz vypnu PSP.. proste se mi tam objevi theme s vlnami ale wallpaper uz ne.

Je mozny ze by to mohl zpusobit DEVhook, pac mi pripada ze to zacalo zlobit od ty doby co sem ho tam nahodil.

Diky za rady.

Myslim ze uz se to tady par lidem taky stalo...Se stejnym fw...

Upni na 3.03 OE-C a budes v pohode...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
heh :) mno asi to udelam, ale uz pis na 3.10 A' ale porad se obavam upgrade..

kdyz si rikal ze se to uz nekomu stalo, nic se asi nevymyslelo co ? :(

No to si presne nepamatuju...uz je to celkem dlouho...:D

Bylo to v dobe kdy byly nejnovejsi cf prave 2.71 xx-x...

Ale urcite bez na vyssi cf a bude to v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu