Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hannah Montana: Rock Out the Show


Honza222

Recommended Posts

sry za spam, ale tohle nepochopim radoby americka hvezdicka s 1 kozama a parukou a sou do ni zamilovani decka z celyho sveta...

heh, ta uz davno nema 1 kozy :lol: a navic nemyslim ji jako Hannu Montanu s parukou atd.,ale jako Miley Cyrus .....prostě mega sexy:cheesygrin:

a abych nebyl OT: tu hru si mozna stahnu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zajimavy je ze kdyz sem daval na youtube.com ten trailer tak to melo zhruba 500 zhlednuti a jakmile nekdo upnul iso tak hned druhy den sem mel okolo 5000 zhlednuti to je lol

A jeste vetsi ze moje video si pujcilo asi 20 prehravaci jemnuji napriklad gamestorrents.com

http://www.gamestorrents.com/psp-game-hannah-montana-rock-out-the-show-english-english-trailer-5314.html

Vzhlednuti.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak moje dcera (7 roku) to hraje a dost ji to bavi, ale porad je tam jenom jedna pisnicka a nevi jak dal.... Taky jsem se na to dival a taky jsem to nejak nepobral... Da tam v menu myslim tour nebo ja kto tam je , potom vybere koncert a tam macka sipkama nahoro dolu doprava doleva jak silena, podle toho ci ji tam ukazuje a takto porad dokola... Nikde neni moznost ze by sla na nejaky dalsi koncert nebo tak... Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu