Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vadí nabíječce že je stále zapojená do zásuvky?


SEMRY

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

kazdy kdo vie ako funguje spinany zdroj pochopi ze to urcite skrati jej zivotnost ak: ostava v sieti , napetie v spickach je vysie, nabijacka pri nabijani nie je dobre chladena(zakrijete ju alebo mate v skrinke atd.).Nonstop sa nabija filtracny kondenzator priblizne 460V kedze na vsetkom sa setri tak ten kondik je na 470-475V no a ked mate v zasuvkach miesto 220-230 takych 230-250 tak to nemusi vydrzat vecnost.Odporucam odpajat (aj ked ja sam som na to lenivy :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vypínací zásuvku mám taky, ale vypínám sní jen PC aby to nebzučelo atd...... Nabíjím obvykle v noci...... Taky mám furt zapojeno, nevím jak u PSP nebíječky ale třeba Nokia píše v manuálu že se to má vypojovat. Ale taky na to kašlu a žiju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak, ako neodpajam pocitac z prudu, tak neodpajam ani nabijacku, a klop-klop, frci uz vyse roka v pohode...

Mam vsak aj nabijacky, ktore slabucko bzucia ci piskaju (nabijacka k SONY MiniDV kamere), alebo sa aj zahrievaju (jeden stary mobil) a to vsetko aj bez zapojenia nabijaneho zariadenia, tak taketo mam v sieti, len ked nabijam... (ten stary mobil uz nie, bol z roku 1997 :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja vytahuju nabijecku na PSP a mob. jen kdyz jedu pryc a beru je sebou.

Pocitac mi taky bezi porad, protoze estli nevite vypinanim se kazi... :D

S tim pocitacem s tebou souhlasim , vypinam ho jen obcas a to dam jen restatart , aby se nekazil:wohow: :wohow: :wohow:

Jinak myslim ze nabijecce stava ze zasuvky nevadi , ale nevim jiste jestli to nahodou nevadi spotrebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

heh tohle je topic pro me :D to ja mam zapojeny 3 nabijecky v kuse, a to opravdu porad...vyndavam je jen kdyz potrebuju zapojit neco jinyho a uz nemam "sloty" :) a pc ten mi taky vetsinou jede nonstop, obvykle totiz neco stahuju a seeduju, ale tak 1x do tydne ho vypnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu