Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ZÁhadnÝ problÉm-nevÍm si rady!!!!!


hatapka1

Otázka

Ahoj, mám od kamaráda flashnuté psp 2004 slim.Psp funguje normálně, všechny jeho funkce v poho, jen někdy když chci spustit hru iso z karty, ta se načte do menu a při spouštění se sekne a psp zhasne a už se nerozjede. Nevím co s tím, je problém v baterce či v čem? Jsem psp amatér v těchhle tenickejch věcech. DÍKY ZA RADU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Máš tam nějaké pluginy? Protože nám se tohle taky jednou stalo. Měl jsem tam nějaký pluginy a stejný problém jako ty. Pak jsem je smazal a všechno bylo zase ok. :)

jaké myslíš plungyny??spíš co to je??:-D

zkus nastavit ve vhs menu jiny no umd driver

mohl bys mi popsat jak najdu cestu k tomu vhe menu? a tomu driveru?? diiiky:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

manek100 ma nejspis pravdu - stisknutim selectu se dostanes do vsh menu a vnem pak mas ruzny moznosti,jednou z nich je i umd driver - tam dej budto M33 driver a nebo Sony NP9600 ( nejak tak to cislo je ) a snad to pujde...dalsi z duvodu proc ti mozna tyhle hry nejdou je ten ze mas moc nizkej custom firmware - v tom pripade si precti topic pro zacatecniky kde se dozvis jak zvysit cfw a nebo se ozvy tomu kdo ti flashoval ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
manek100 ma nejspis pravdu - stisknutim selectu se dostanes do vsh menu a vnem pak mas ruzny moznosti,jednou z nich je i umd driver - tam dej budto M33 driver a nebo Sony NP9600 ( nejak tak to cislo je ) a snad to pujde...dalsi z duvodu proc ti mozna tyhle hry nejdou je ten ze mas moc nizkej custom firmware - v tom pripade si precti topic pro zacatecniky kde se dozvis jak zvysit cfw a nebo se ozvy tomu kdo ti flashoval ....

Toto už jsem zkoušel... a dělá to pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hle skus zapojit PSP k počítači, a najdi tam složku seplugins, otevři ji, a jestli tam budeš mít nějaký ze souborů: Game150.txt nebo game.txt nebo pops.txt nebo vsh.txt tak je všechny smaž, a skuz to

Tak jsem se na to koukal a nic tam neni hele... teď už si ážne nevim rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak řiká Tomáš, zjistit si aktuální FW (settings->system settings->system information) Pokud bude starší musíš udělat update ->http://console-forum.net/showthread.php?t=36716

A zkontroluj si takt CPU (vlítni do VSH menu- zmáčkni Select a podívej se do řádku CPU Clock, u obou musí být nasteveno na Default)

Popřípadě si zkus ve VSH menu nastavit u UMD DRIVER SONY NP9660, pokud ani jedno z toho nepomůže je hra poškozená (s největší pravděpodobností špatně riplá)

ne nema tam byt Default ma tam byt 333/166

mg a kde jsi to sebral ? Když tam dáš takt na 333 Mhz PSP ti vydrží mnohem menší dobu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hraješ nějaké nové hry nebo staré ?

Dělá to při každý co mám, ať už to je NFS pro street, princ of persia, fifa 08.

Ne co tam má být, ale prostě nám řekni co tam máš!

měl sem tam 333/166 tak sem to na obou dalna default, a furt to sami...

měl sem tam 333/166 tak sem to na obou dalna default, a furt to sami...

jo hele a když už se dostanu do hry a hraju j, a chci po uložení psp vypnout homem, a vrátit se do menu tak se psp vypne....třeba to pomůže....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu