Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mirrors Edge


xbox

Recommended Posts

Cau mam velky problem s touto hrou stahnout a nainstalovat me sla,pri prvnim spustenim v pohode ale kdyz jsem si ji chtel zahrat druhy den tak jsem ji spustil naskocila me uvodni reklama s tou nohou,a najednou me to spadlo a ojevila se me tabulka nelze spustit mirrors edge.exe to fakt nechapu??Mozna jestli to nema neco spolecnyho jak jsem se prd tim hrabal v nastaveni hry,ale zmenil jsem tam jenom vyhlazovani na max myslim ze to bylo nejak-16xqqo twd nevim.A kdyz jsem to cely odinstaloval a znovu nainstaloval tak to po me ani nechtelo registracni klic takze neco jsem huste posral ale vubec nevim co s tim?????:cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mam velky problem s touto hrou stahnout a nainstalovat me sla,pri prvnim spustenim v pohode ale kdyz jsem si ji chtel zahrat druhy den tak jsem ji spustil naskocila me uvodni reklama s tou nohou,a najednou me to spadlo a ojevila se me tabulka nelze spustit mirrors edge.exe to fakt nechapu??Mozna jestli to nema neco spolecnyho jak jsem se prd tim hrabal v nastaveni hry,ale zmenil jsem tam jenom vyhlazovani na max myslim ze to bylo nejak-16xqqo twd nevim.A kdyz jsem to cely odinstaloval a znovu nainstaloval tak to po me ani nechtelo registracni klic takze neco jsem huste posral ale vubec nevim co s tim?????:cry::cry:

zkousel si jinej crack?cistit registry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele tak crackem to bohuzel neni,jeste jsem si spomel kdyz jsem tam menil v nastaveni to vyhlazovani tak jsem pak dal aplikovat a najednou me to spadlo a napsalo me to merrors edge.exe nelze spustit omlovame se za vznikle potize.Ale fakt je divny ze to po me nechce ten registracni kod jako pri prvni instalaci. Jedine to musi teda bejt v tech registrech asi ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu