Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chyba při pálení... HELP


werewolf22

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejprve sem skusil flasnout hry ktere už mi nejdou.Terminator,Prototype atd.ale to mi imgburn okamžitě řekl že je chyba.Tak jsem skusil stahnout jinou Ninja Blade a to mi nahllásil zase chybu a to jsem ji projel v abgx360 a neměla nové kodování.Používám verbatim Dvd+R DL a skusil jsem i Philips a nic.a pres clone cd mi to nikdy nešlo,nemusí být clone dvd? nainstaloval jsem několik typu imgburnu a už nevím. po přeflashování to hlásí:Finalize disc failed Device: 2:0:0 matshita dvd -ram ul 8505 1.40 e.ata reason :cannot White medium incompatible formát...to bude asi flashem ale udělal jsem to tak jak to bylo v návodu a Ninja Blade to též nahlásí a error a spoustu čísel už nevím.skusím stáhnout ještě něco a ozvu se jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

werewolf22: irmurnoj je jedno zda-li je hra patchunta aby jela na firmwaru extreme 1.5 chyba bude jinde... nejspis spatne naistalovana verze irnburnu a nebo spatne medium .... nevim ale zkus znova stahnout a naistalovat irnburn a nebo pouzit jine dvd-cko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu