Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

POP problém


Tomitko

Otázka

Ahojte. Stáhnul jsem si Prince of Persia Rival Swords. Jenže když to spustím, tak se to semtam tak jakoby „poseká“, no prostě jako by jste to hráli na starém PC a takové mini lagy a potom to jede zase normálně. Stahoval jsem to někde odsud z CF.

Zajímavé ale je - nemám co v CSU, mám to v ISU. Mám vyplé všechny pluginy. Mám nataktované PSP na 333 (ISO/UMD)... tak proč? Nebo je takto v té hře uděláno málo FPS? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahojte. Stáhnul jsem si Prince of Persia Rival Swords. Jenže když to spustím, tak se to semtam tak jakoby „poseká“, no prostě jako by jste to hráli na starém PC a takové mini lagy a potom to jede zase normálně. Stahoval jsem to někde odsud z CF.

Zajímavé ale je - nemám co v CSU, mám to v ISU. Mám vyplé všechny pluginy. Mám nataktované PSP na 333 (ISO/UMD)... tak proč? Nebo je takto v té hře uděláno málo FPS? Děkuji.

Naformatuj kartu a podivej se jestli neni fake to zjistis tak ze v xmb menu zmacknes trojuhelnik a das information jestli tam budes mit napsane magic gate supported tak nemas fake kartu kterea by to mohla zpusobovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu