Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cf css klan-trening


#sAd#

Recommended Posts

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Sad má ban protože to byl opět Negto...podle toh oco jsem se dozvěděl :D

Hochu, já už ze sadeta & negta mám taková nervy .. nevim, jestli zrovna za sadeta nepíše negto, nebo negto za sadeta, sadovi jsem hnedka pár dní po registraci napsal, jestli není sadet (podobný nick, styl psaní ..), dělal že neví kdo je sadet ... nakonec je z toho Negto (stejně si myslím, že je to sadet) ! Už s něma nechci mít nic společného, nas*at !

Sorry za off, musel sem se vyjádřit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím už si někde slyšel o soutěži, která právě probíhá na serveru www.soutez-snu.cz ? Jedná se o soutěž s vysokou hlavní cenou, a to s nejvýkonnějším složitelným počítačem v České republice.

Kdo nehraje nevyhraje a jen si představ mít takovou mašinu doma pod stolem.

Intel core i7-975 procesor, 12GB paměti, 4GB grafiku z limitované edice, 2TB datový prostor, 30" monitor atd.

Zapoj se ty a tvoji přátelé, každou odeslanou sms ať už tvou nebo tvých přátel se zvyšuje šance na výhru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu