Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

3.30 OE A plugins???


Capik

Otázka

Čau lidi prosim vás jaké pluginy jsou plně funkční na 3.30 OE A nebo jaké byste doporučili z vlastní zkušenosti??? Chtěl bych mít nějakou special vychytávku.Ale moc se v tom ještě neorientuju. Mám psp teprv 2 týdny. A už sem ho upgradnul z 2.71 na 1.50 a pak downgradnul na 3.03 OE C - 3.10 OE A - 3.10 OE A´- 3.30 OE A ale nějake pluginy mi tam vubec nejdou. Nebo mi aspoň doporučte nějaké programky nebo hombrew aplikace. Děkuji se a omlouvám se jestli to je jak říkáte zbytečnej topic ale neveděl sem kde se na to zeptat a tohle mi připadlo jako velmi dobré forum....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja cekam na novy SCEP a AntiUpdate. AntiUpdate je spis jenom takova blbustka ktera u demo UMD (mozna i u jinych) odstranuje z menu se hrama moznost upgrade ne ofiko FW 2.00. SCEP uz je docela uzitecna a mnou hojne vyuzivana vec. Umi nektere veci co Recovery Menu (taktovani PSP, nektere hacky v registrech) a veci jako zobrazeni aktuanich taktu CPU, zobrazeni detailnich udaju o baterce vcetne teploty baterie, restart/vypnuti psp pomoci jednoho tlacitka a spoustu dalsich uzitecnych veci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu