Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s analogem(couvá)


honzicek1982

Otázka

Potřebuju poradit.Ještě před chvílí sem hrál hru,pak PSP vypnul a když sem ho znovu zapnul a pustil hru tak hned v menu mi to přecvaká na spodní řádek v nabídce a ve hře pořád jenom souvam pokud pustim analog.Dělá to ve všech hrách.Nevíte někdo kde je problem a jak ho odstranit????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To máš v pohodě, já sem celej analog nějak záhadně vylomil a poslal sem ho na opravu a už je tam skuro 2 masíce. ty hovada z Herního světa to prostě nejsou schopný to otavit, nejdív se mi smažili namluvit, že posílaj náhradní díl z Francie a pak z Číny, ty kokoti si snad myslel žejim na to stočím, tak sem se rozhod, že je budu pomlouvat kudy budu chodit. Takže vyserte se na ně a nic od nich nekupujte, sou to šmejdi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2 tmatura: opravuju Ti to v ramci zaruky? Ak ano, uz davno mozes ziadat peniaze naspat... teda aspon u nas v SR to tak plati, ze do 30 dni musi byt reklamacia vybavena, inac mas pravo na odstupenie od zmluvy a vratenie penazi.

..jj..nenech se sebou takhle vy...do 30 dnu to musej vyridit...

..jinak do nakyho rozebirani kvuli analogu bych se hned nehrnul...okamzite stratis zaruku (odlepenim ty samolepky pod baterkou)...

..zkust to profouknout..popripade treba vysat luksem..obcas to u joysticku(napr u telefonu) pomaha..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu