Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejede mi WIFI


Rowdie

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No to me nenapadlo.Jenze ted mam jinej problem a to ze mi vubec nesviti ta wifina,proste ji zapojim a vubec nic se nedeje...

Jeste dotaz, kam ji pripojujes? Ve predu jak jsou USBcka nebo v zadu kde ma byt? :) Protoze v zadu se da normalne uchytit a drzi tam. Nevim jeslti funguje na prednich USBckach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkousel jsem to prvne vzadu,pak ze zoufalstvi i v predu,ale ted mi uz vubec nenabehne,proste se nerosviti...

Ani v zadu?? Nech ji tam treba par minut... S LEDkou jsem "moc skusenosti nemel" Xko mam na vysokem miste a jen horko tezko jsem ji pripojil takze nevim jak a kdy sviti. Normalne ji pripoj, nekoukej na LEDku, vem televizi a xko, jdi blizko do modemu a pokud i tehdy nejde, tak reklamace.. Good luck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No nevim jak klapne reklamace kupoval jsem ji pres aukro,ale ten chlap vypadal solidne,takze myslim ze se s nim pujde dat domluvit

Dej link/ jmeno na aukru. Pokud mas nekde na blizku kamose co ma xko, tak to skus u nej... ale pokud ti pred tim blikala tak je nelogicke ze by ti za pul hodiny uz neblikala... proste to skousej nejak pripojit... Jak jsem rikal, nejlip jit bliz ke zdroji WIFI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu