Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp + kamera?


Jozev

Otázka

Chtel bych se zeptat jestli by neslo pouzit psp jako couvaci kameru do auta???

Jde o to ze se tam musi navest nejak signal z kamerky v narazniku auta. No slimko ma vystupy neda se to nejak upravit na vstup? A fatko je asi komplet ze hry ze?

A nebo nema nekdo uplne jiny napad? Cele to nejak upravit??? Druhy analog byl taky fatamorgana dokud to nekdo neudelal tak proc by nemohlo jit tohle???

Diky...:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mě by spíš zajímalo proč vymejšlíš takovy kraviny. když už chces kameru v nárazníku tak si sežen notebook a externi webku+prodlužku na usb nebo esi ses trochu zručější s pájkou tak víš co tím mám na mysli. ale montovat kamerku z psp do nárazníku mi připadá jako totální blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hm asi jsem to napsal blbe a tak ste me nepochopily.

Koupil bych si normalne couvaci kameru co se prodava na auta a montuje se do narazniku u aut no jenze ten signal musite nekam privezt ne??? Do nejakeho displeye a tak me napadlo prave psp tak doufam ze ted uz sem se vyjadril srozumitelneji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja parkovat umim neboj ael mam velke auto a nekdy by o nebylo k zahozenii a kdyz uz mam psp v aute na GPS tak proc bych ten displey nemohl vyuzit jako couvaci kameru???

no a nejde nejakym zpusobem predelat ty chince v psp 2000 ??? Ted je to jako vystup ale nejde z toho udelat vstup? Neco jako kdyz koupite scart kabel muzete ho pozivat taky dvema smery preci jestli ste to nekdo uz videl ja ho mam doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě je to pasé... Jedině, že by sis koupil Go! Cam - třeba tady

http://www.asus.cd/mp3/sony-psp-telekamera-usb/

prodloužil kabel na USB a dal tu kameru dozadu, tak to bude fungovat zaručeně. Leč ta kamera stojí kolem tisícovky, třeba ale seženeš levnější, já se mrkl jen tak narychlo :roll:

Kdybych náhodou někdy objevil na netu způsob, jak připojit jinou kameru než GO!Cam, tak ti pošlu soukromou zprávu, ale pochybuju o tom :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak to by me tedy ani nenapadlo to vyuzit s oficialni kamerkou ale ted je zase jina vec ze bych to potreboval do zadniho narazniku a tudiz na obe strany a dejme tomu ze bych koupil 2kamerky a nejak udelal i ten kabel tak by byl zase problem jak udelat aby na kazde strane psp displeye byl pouzit obraz z jine kamery jako rozpulena obrazovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No tak to by me tedy ani nenapadlo to vyuzit s oficialni kamerkou ale ted je zase jina vec ze bych to potreboval do zadniho narazniku a tudiz na obe strany a dejme tomu ze bych koupil 2kamerky a nejak udelal i ten kabel tak by byl zase problem jak udelat aby na kazde strane psp displeye byl pouzit obraz z jine kamery jako rozpulena obrazovka.

Tak to už vymyšlíš :D Tohle by ale opravdu nešlo 8). Moc velký požadavek na PSP, které ma malou paměť ram, v tom bych viděl jeden problém. Druhý problém, že to ani PSP neumí - podporovat dvě kamery.

Jinak to prodloužení USB jsem samozřejmě myslel vyrobit, v tom ale není žádný problém. V podstatě z kabelu USB AB mini odstřihneš USB do PC a vyměníš ho za samičku mini USB, kde zapojíš kameru - NO problemo :bash:. Asi by to zvládl i neznalý elektronik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to už vymyšlíš :D Tohle by ale opravdu nešlo 8). Moc velký požadavek na PSP, které ma malou paměť ram, v tom bych viděl jeden problém. Druhý problém, že to ani PSP neumí - podporovat dvě kamery.

Jinak to prodloužení USB jsem samozřejmě myslel vyrobit, v tom ale není žádný problém. V podstatě z kabelu USB AB mini odstřihneš USB do PC a vyměníš ho za samičku mini USB, kde zapojíš kameru - NO problemo :bash:. Asi by to zvládl i neznalý elektronik

no až na to pájení(pokud by spoj měl být kvalitní)

jinak dát to na 2 strany jedině opticky pomocí zrcátek (hodně složitý)

proč to dělat tak složitě když to jde jednoduše kupit normál display do auta malý lcdčko to nebude drahý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě :-D mi tak příjde

No spíš mi přijde jednoduší jak říká Závorka, prostě koupit malou obrzaovku a píchnout to tam, než abych dělal/sháněl prodlužovačku a řešil problémy s napájením. Já jsem chtěl použít GO CAM jako webku, ale po chvíli přemejšlení jsem si jí radči koupil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No ja nad tim premyslim kvuli tomu ze vlastne v aute budu mit to psp jako navigaci i jako mp3 prehravac tak proc nevyuzit toto zarizeni jako vice veci???

A naco tam cpat dalsi display??? A navic na nej v aute nemam misto :D

Ale neva dali ste mi napad takze vsem moc diky:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu