Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pro debila, jak je to s tím flash novýho XBOX 360???


neli13

Otázka

Čus. Asi jsem debil, ale nikde jsem nenašel přesné informace s flashnutím XBOX 360 Premium, ale když si ho koupím teď. Chci si koupit NOVÝ XBOX 360 Premium 60 GB a zajímá mě, jestli mám šanci si to nechat flashnout, aniž by byla porušena záruka??? Budu mít Lite-on a co s tím??? Prý je Firmware na desce a né v mechnice. Je šance si nechat teda spravně flashnout ten XBOX? Zahraju si na něm pálený hry??? Prosím o odpověď pro tatara. Dík moc!!!

PS: Všude se píše něco jinýho, každej něco jinýho řekne, už nevím, čemu věřit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

flash lite on se dá ale už se to nedá vrátit zpět tudíž je záruka na 50% pokud budou FW mechaniky při reklamaci kontrolovat ... pokud necháš vyměnit mechaniky (lite on ti zůstane ) dá se tam třeba samsung a ten se flashne(nebo se tam může dát jiná lite on) a až budeš chtít reklamovat tak se jenom vrátí zpět ta liteon která tam byla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak i kdyz se vymeni mechanika za jinou tak musis vycist KEY z liteon a tim padem porusit plombu na mechanice, i kdyz se tam da dat treba kopie te samolepky tak to ve vetsine pripad prijde zpet jako neuznana reklamace kvuli poruseni plomby na mechanice takze nic neni stopro.

A ja to rikam uz pekne dlouho kdo chce flash at nepocita se zarukou. Kdyz chci zaruku kupuju originaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no tak i kdyz se vymeni mechanika za jinou tak musis vycist KEY z liteon a tim padem porusit plombu na mechanice, i kdyz se tam da dat treba kopie te samolepky tak to ve vetsine pripad prijde zpet jako neuznana reklamace kvuli poruseni plomby na mechanice takze nic neni stopro.

A ja to rikam uz pekne dlouho kdo chce flash at nepocita se zarukou. Kdyz chci zaruku kupuju originaly.

a k cemu zaruku ??? za ty prachy ktery narves do origo her si muzes koupit novej xbox az ti ten starej vodejde :cheesygrin: a na tom hrejte.cz davaj normalka zaruku na flashly console takze to tam koupit je asi nej reseni 8)

a ani to nemaj moc drahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu