Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

windows media center


toluxik

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
A nevíte někdo jak získat (stáhnout nebo dokoupit) Windows Media Center ikdyž ho nemám původně v XP. Jde někde stáhnout?

ja sem prave preinsaloval na WIndows xp media center 2009 a nemuzu si vynachvalit sou to preskinovany xp na visty vse tam je i miniaplikace na pravo a navic je to stabilni jeste ani jednou mne nespadli:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja sem prave preinsaloval na WIndows xp media center 2009 a nemuzu si vynachvalit sou to preskinovany xp na visty vse tam je i miniaplikace na pravo a navic je to stabilni jeste ani jednou mne nespadli:bash:

Tak to mně normální XP Home taky nikdy nespadli....Ale to, že mi tam chybí Windows Media Cnter mě mrzí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bohužel stáhnout Media Center nelze. Buďto si koupit drahou verzi Windows Media Center Edition 2005 (ten mám ale stejně používám klasický XP Home) což jsou klasická XPčka s roayle stylem (bo jak se to píše) a právě onen Media Center. Bohužel to stojí téměř jako Visty který ovšem zase stojí víš za co... popřípadě sedmičky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu