Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dema na psp


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

můžete hodin nějaké screeny at vidím jak to vypadá ???

Zadej ve vyhledávači locoroco a vyber si.Já si už nevzpomenu,kde jsem se na to koukal,ale je tam toho dost.Jinak na koukání to moc není,tohle je hlavně o nápadu a zábávě.Proto doporučuji radši stáhnout si to,než se jen dívat na obrázky čí videa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to nevim ale to Loco Roco je celkem dobrá hra sice trochu ujetá doporučuju

Souhlasím,jen jsem zvědavý,jak bude probíhat distribuce této hry.Jestli půjde o placený download nabo to vyjde na umd (to by mi ale připadalo jako plýtvání médiem a bylo by to asi i o dost dražší).

...naklady na vyrobu UMD sou minimalni...odhaduju to tak do 20 kc (a to asi jeste hodne pridavam)... :)

..stejne jako dneska davaj CD(DVD) ke kazdymu druhymu casaku..

..jen doufam, ze se tak nekdy stane i s UMD (asi najivi myslenka :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to nevim ale to Loco Roco je celkem dobrá hra sice trochu ujetá doporučuju

Souhlasím,jen jsem zvědavý,jak bude probíhat distribuce této hry.Jestli půjde o placený download nabo to vyjde na umd (to by mi ale připadalo jako plýtvání médiem a bylo by to asi i o dost dražší).

...naklady na vyrobu UMD sou minimalni...odhaduju to tak do 20 kc (a to asi jeste hodne pridavam)... :)

..stejne jako dneska davaj CD(DVD) ke kazdymu druhymu casaku..

..jen doufam, ze se tak nekdy stane i s UMD (asi najivi myslenka :( )

Nevím jak správný je tvůj odhad,ale rozhodně by hra na UMD byla dražší,páč cena není dána jen náklady na vývoj a výrobu,ale musíš tam započítat i reklamu,distribuci,přirážky prodejců a kdo ví co ještě.Mně se zdá být nápad placeného stahování her dost dobrý a navíc by to umožnilo i nějaký ten upgrade hry (na PSP to už celkem funguje,ale chtělo by to trochu víc snahy ze strany vývojářů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus mam dotaz pls poratte stahnul sem do psp primo do psp mam na nem interne locco roco demo akdis najedu do memori sticku tak mito tam napise data coruptet a nejde to spustit cim to je

Kua! takovehle typky ja miluju :evil: da to do 5 topicu a pak se z toho mame vsichni posrat nebo co? uz sem ti kdesi odpovedel tak hledej lamo :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus mam dotaz pls poratte stahnul sem do psp primo do psp mam na nem interne locco roco demo akdis najedu do memori sticku tak mito tam napise data coruptet a nejde to spustit cim to je

Kua! takovehle typky ja miluju :evil: da to do 5 topicu a pak se z toho mame vsichni posrat nebo co? uz sem ti kdesi odpovedel tak hledej lamo :twisted:

Ale,ale,že by evoluce,Malcolme? :roll: Něco mi to připomíná,i když věřím,že tohle vytočí i nedomorodce :wink: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl že v Anglii bude oficial PSP magazím s DEMAMA na UMD...?No bylo by to good taty by mě to kupoval a posílal do čr!;-))

jj, je to tak, ale malinka oprava: Je to zatim jeden casopis s jednim UMD, nic vic tu neni. A jsou tam tyhle hratelne demoverze her: Burnout Legends, Lemmings, TOCA RD2, Virtual tennis, LocoRoco, Mercury, Medievil, Wipeout Pure. Stoji to 7 liber.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napis do psp www.playstation.com vyber japan stranku a klikni na obrazek locoroco potom se ti tam zobrazi ramecek hry najet dolu a tam je takova kulicka s otevrenou pusou klikni na ni odevre se ti tam dalsi stranka jet do prostret a tam je dovloud klikni a ono se ti to stahne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu