Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Warcraft: Cataclysm


Arcane

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak nikdo tě nenutí. změna světa postihne všechny nehledě na datadisky, ale jestli budeš chtít nový raidy, dungeony, maelstrom, itemy a další tak na to budeš potřebovat novej datáč

jak postihne vsechny? :D no, tak jako ja myslim, jestli potrebuju Wotlk aby sem moch mit ten novej az bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cos na tom nepochopil? celej azeroth bude předělanej a prostě předělanej bude napořád, je jedno jakej budeš mít datadisk, je to prostě změna základního wowka...no nový věci ale jako jsou sety, raidy a tak to bude potřeba ten datadisk

edit: aha ty se ptáš na wotlk. to bych nečekal v tomhle topicu po takový době co je vydanej :lol: no jak řek endhalf, nebudeš mít přístup k vyššímu levelu jak 70, nebudeš moct do northrendu, nebudeš moct mít nový profese, nebudeš tam mít spoustu obsahu, sety, itemy, bosse atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arcane: Vanilla wow - pure wow, základní wow bez jakýchkoliv datadisků.

Shadow Logan: Ano, defakto potřebuješ. Bez Wotlk budeš jen na 70 levelu (pokud budeš mít BC) a kdyby jsi si dokoupil až cataclysm, tak do nových zón nebudeš mít level (80-85) Ale základní změny v Azerothu pocítí každý, třeba starý OG prostě bude zničený ať už datáč mít budeš, nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cos na tom nepochopil? celej azeroth bude předělanej a prostě předělanej bude napořád, je jedno jakej budeš mít datadisk, je to prostě změna základního wowka...no nový věci ale jako jsou sety, raidy a tak to bude potřeba ten datadisk

edit: aha ty se ptáš na wotlk. to bych nečekal v tomhle topicu po takový době co je vydanej :lol: no jak řek endhalf, nebudeš mít přístup k vyššímu levelu jak 70, nebudeš moct do northrendu, nebudeš moct mít nový profese, nebudeš tam mít spoustu obsahu, sety, itemy, bosse atd...

arecane ja wm :D ale myslim kdyz bude ten new, jestli potrebuju mit nainstlej i wotlk...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to přesně vychází, pže WoW jako takové má končit lvl 100... Po BC je 1. wotlk (lvl cup 80), pak cataclysm (lvl cup 85) a pak další tři, co navyšujou lvl cup o 5 lvlů. Uvidíme, co bude pak :-).

no právě že to nevychází :D

TBC - 70 cap

WOTLK - 80 cap

CATA -85 cap

pokud maj bejt jen 2 už tak to musí bejt v kombinaci

???- 90 cap

??? - 100cap

pokud se teda myslí do těch 5 datadisků i BC, nebo jestli to bylo myšleno 5 datadisků po BC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm vypadáto že chtěj už jen rejžovat prachy a budou vycházet datáče častějc, už teď je ta hra hodně zjednodušená prequesty téměř vymizeli dřív aspoň musel člověk vyvinout nějakou snahu aby se třeba dostal do instance dnes je to už o něčem jiném.

BTW prodávám acc, kdyby někdo chtěl kontaktujte mě přes PM pro bližší info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm vypadáto že chtěj už jen rejžovat prachy a budou vycházet datáče častějc, už teď je ta hra hodně zjednodušená prequesty téměř vymizeli dřív aspoň musel člověk vyvinout nějakou snahu aby se třeba dostal do instance dnes je to už o něčem jiném.

BTW prodávám acc, kdyby někdo chtěl kontaktujte mě přes PM pro bližší info.

právě o tom má bejt novej datáč... celý to předělaj, vymažou zbytečný staty, který byly složitý, prostě to udělaj jednoduše aby to bylo dobře vybalancovaný, ale zároven to má bejt těžký a musíš projevit snahu jako kdysi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak asi protože už tam plno věcí maj který nechtěj předělávat. nezmění se uplně vše, zůstaou dungeony, northrend, outland, profese, itemy a vše, ale říkali že se to dá považovat za novou hru protože přinese spoustu nového a změní spoustu toho co tam už je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, kolik lidí tu je, co hrálo wow od začátku... Když jsem zkoušel betu, pamatuju si, že jsem byl totálně unešený. Sice jsem nevěděl, co kde dělat, ale prostě mazec. Kdybych tu betu zkoušel dnes, zařadil bych WoW do naprosto průměrných her, po jednom dni odinstaloval a zapomněl, že nějaké WoW existuje... občas se mi stalo, že jsem šel okolo stromu a jeden pixel z mé postavy se o strom zachytil... Pomohlo pak jen odlogování a počkání snad 5 minut, než se world refreshnul :D. Vanilla wow bylo taky dost HC, si vemte jen to PVP a tituly... Už s BC se vše ohromně zjednodušovalo a vůbec nikomu to nevadilo. Hold se to zjednodušuje i teď a ačkoliv to odláká dejme tomu 1000 HC hráčů, 20 000 nových lamek to přiláká a o to Blizzardu přece jde - peníze :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem hrál wowko vanillu od patche 1.6 :) na offiku jsem začal hrát až na patchi na 2.4. nicméně v tý době 1.6 si pamatuju že i tak kde třeba necastili bossové to bylo dost solidně hardcore...co teprve kdyby castili. vše co jsem neměl šanci projet na offi sem si snad už projel, včetně classic raidů. nafarmil jsem si reputace v dungech jako Ahn Qiraj (trvalo to měsíce) ale stálo to za to :D i tak mi toho ještě hodně zbejvá co se týče reputací. ale je krásně vidět že na classic dungech a raidech se víc vyhráli. Pro mě hodiny bloudění v Blackrock depth byly daleko víc zábavnější než dnešní Utgarde keep ve kterym se jde rovně, po chvíli boss a konec. nebo violet hold, což je kruhov místnost a bossové tam choděj sami...to samý novej patch call of crusade. aréna a bossové tam choděj. o to proboha je? tomu se nedá řikat dungeon. Stejně tak v classicu bylo potřeba 40 lidí na raid a i tak to dalo zabrat (onyxia, ragnaros). dnes stačí už jen 10, případně 25 na hc verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

právě o tom má bejt novej datáč... celý to předělaj, vymažou zbytečný staty, který byly složitý, prostě to udělaj jednoduše aby to bylo dobře vybalancovaný, ale zároven to má bejt těžký a musíš projevit snahu jako kdysi.

a to si vycetl kde? :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

endhalfe ... o prachy nejde jen blizzardu .. o ty de vsem ...a ruku na srdce ty by si v kuzi blizzu radsi tech 1000hc hracu nez 20000novych ? myslim ze ne time 8)

...a moje nejkrasnejsi chvile ve wow? molten,blackwing na free... boze to byli aspon raidy ... na offi sem byl tyto raidy taky .. ale proste ty casy kdyz sem byl este total nubik na free... ach ta nostalgie :)

a na novym dataci bych ocenil zase ty 40ppl dungy .. dit to byla uplne jina atmosfera .. to byla bomba... a ze to bylo narocnejsi? ... myslim ze predelavani texture do HD ktere vteto chvili probiha ve woltk je podstatne narocnejsi ... kdyby nalezlo 25druidu do dungu a hodili formy (ktery maj novy textury.) no nevim nevim .. jak by si stim slabsi pc poradili 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to si vycetl kde? :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

...a moje nejkrasnejsi chvile ve wow? molten,blackwing na free... boze to byli aspon raidy ... na offi sem byl tyto raidy taky .. ale proste ty casy kdyz sem byl este total nubik na free... ach ta nostalgie :)

jj ty doby sou nejlepsi nevnimas lagy lidi co tam delaj bordel atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to si vycetl kde? :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

endhalfe ... o prachy nejde jen blizzardu .. o ty de vsem ...a ruku na srdce ty by si v kuzi blizzu radsi tech 1000hc hracu nez 20000novych ? myslim ze ne time 8)

...a moje nejkrasnejsi chvile ve wow? molten,blackwing na free... boze to byli aspon raidy ... na offi sem byl tyto raidy taky .. ale proste ty casy kdyz sem byl este total nubik na free... ach ta nostalgie :)

a na novym dataci bych ocenil zase ty 40ppl dungy .. dit to byla uplne jina atmosfera .. to byla bomba... a ze to bylo narocnejsi? ... myslim ze predelavani texture do HD ktere vteto chvili probiha ve woltk je podstatne narocnejsi ... kdyby nalezlo 25druidu do dungu a hodili formy (ktery maj novy textury.) no nevim nevim .. jak by si stim slabsi pc poradili 8)

vyčetl jsem to na mmo champion, a na streamovanym blizzconu, kde na prezentačce řikali že odranuji spirit, spell power, defence, attack power a tak. že to bylo mateaticky složitý a takový žvásty a že už se tim pádem nestane že platovači seberou něco mail protože to má ap :) ap bude v agilitě, spirit zmizí, spellpower a tak budou v intellectu, loci budou mít pod hudem minhud s dreamshardama, hunteři dostanou focus místo many a tak. mimochodem něco z toh bylo i v tom románu z mmo champion co jsi postoval :D

jinak s tou nostalgii na free souhlasim :) na 1.6 tušim že začala era MC a BWL a to bylo maso..později AQ a tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh sem si to tam na mmo nevsiml :cheesygrin: holy mistake :P

ale stema statama .. veliky zklamani .. to je teda peknej sranec ... estli to tak udelaj tak to bude jak pro deti omg ... zamerovat se na 4staty a hotovo ... to sme delali na free .. kdyz jediny co na setu fungovalo byly ty staty...

ale teda fakt zklamani jestli tomu tak bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu