Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

World of Warcraft: Cataclysm


Arcane

Recommended Posts

na free bylo nejlepší že já hrál třeba za warra a žáádnej stat krom stamky a snad intelectu tam nešel :D na patchi 1.6...takže se kolikrát stávalo že sem byl warr v robe, se staffkou prostě abych měl co nejvíc hp a pak jsme jen spamoval utok jednim tlačítkem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ano, některý staty odstraňují a nahrazují je jinými, nebo je prostě odpálí a vrazí třeba AP do Strong atp. TwiCeArts... Radši nic :roll:

Han3: Priest je totiž archetyp, který čerpá svatou magii, kdežto gnómové měli odjakživa k dispozici hlavně destruktivní magii (lock) a elementární magii (mage). Ale tak což o to, gnom priest mi ještě tak strašný nepřipadá, ale undead hunter? Hunter je povolání, které si ochočuje zvířata a je defakto spjato s přírodou. Zajímalo by mě, jaké zvíře si může oblíbit hnijící mrtvolu.

Mimochodem někde jsem i zaslechl, že hunter již nebude mít manu, ale něco místo toho. To na blizzconu taky říkali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radši nic? to si nech od cesty .. nemůžu na to mít snad odlišnej názor než ty? ..

a jako mnohem vetsi silenost vidim pala tauren nebo dwarf shaman.. 8)

a stim focusem misto many u huntu se uz na blizzconu zminili ...

PS: gnome priest .. nevim co resis zas tak velka kravina to neni ... neznamena ze kdyz ve wow nikdy gnome nebyl lecitel ze to je okamzite kravina kdyz tomu tak bude ... a si cetl nekdy nejakou fantazy knizku sem tam byl gnome - skret i jako apatikar a lecitel 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevim co řešíte, dyt stejně ty racialky jsou skoro k ničemu, jedinou kterou jsem kdy použil byl u trolla kterýho mám do ted (huntera)...eh sakra jak se jmenuje :D bloodthirst nebo tak nějak. Beztak si postavy vybíráte jen podle toho jak se vám jaká líbí, tak podle mě docela fuk kterou classu uměj ovládat

k tomu hunterovi: bude mít focus jak orogue, rogue má tušim že 10/s, hutner bude mít 6/s a se steady shotem 12/s

btw :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Johnysx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na netu jsem narazil na video ukazující animace goblina a worgena (ti jsou zkopčení z oficiální stránky) ale je tam i animace ukazující přeměnu ve worgena. musim říct že je užasná :P

http://www.youtube.com/watch?v=klZCo6pvV5M&NR=1

jinak tady je video změn a nových lokací...ta voda je užasná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orgrimmar destroyed in the expansion?

Orgrimmar destroyed? No. Given a bit of a make-over and a bit more iron in its spine (so to speak)? Yes.

Ancient Glyphs level requirements

You have to be 85. Our plan is to tie it to Archaeology, but that could change. While fishing can be challenging to max out, cooking isn't all that hard and first aid is pretty easy. Archaeology could be anywhere in there

zdroj http://www.mmo-champion.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

-Max level navýšen na 85

-Nová horde classa: Goblini

-Nová Alli rasa: Worgeni

-Nový svět Maelstrom

-Nová profese: Archeology

-Podpora létajících mountů v Azerothu a plno dalších

-Deathwing se vrací v Chamber of Aspects

Na toto se tesim nejvice ale wotlk me moc nebral DK je docela na nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

juj hraju wow 4 roky ale tohle je zatim nej datadisk proste luxus ale wotkl bylo dobry akorat strasne sprasili to pvp jak si z pve emblemu kupujes pvp veci no proste to je humus takle vsichni chodi pve a maj pvp set des a navic ty pvp sety jak tady rikal ze jestli bysme nechteli neonove sety no neonove zrovna bejt nemusi ale taky nemusi vypadat jak nake posrane cetky ukovane jen znakyho obycejnyho železa no ne aspon naka ta magie by v nich bejt mohla jinak T8 a T9 se jim povedlo bomba sety

BTW k tem povolanim : trpaslik shaman- rikate hnus dit je to pro ne cela přirozene což neznate ten klan trpasliku jak sou ve wotkl co jsou samani? ja myslim ze to je ok

tauren-paladin jedna zveci ktera se mi nelibi ale je pro to lechke vysvetleni treba argent crusade ma mnoho bojovniku svetla za taureny neco jako kdys evropan zacne veřit v alaha :D

gnome-priest lol to je snad nejnormalnejsi co je na tom kdys muze bejt trpaslik (coz je divnejsi) priest proc by nemoh byt gnome je warlock mage tak proc ne priest?

kvuli tomu datadisku asi zacnu znova hrat wow mam 80 Dk tak za nej zas zacnu pařit cooooll datadisk a strasne se tesim na BWL a Ragnarose a AQ budou stary dungy coz budee bombaaaa tyhle dungy mi nejvic prirostli k srdci :love: aaa ja se snad poseru nedockavosti :)

worgeni: kvuli nim udelam race change strasne se mi libi budu mit 80 DK worgena :)

monster u allliance je taky potreba no ne :)

goblini: no podle me neco jak zeleni gnomove u hordy myslim ze horde to dost chybelo nakej trpajzlik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOW skvela hra hraju uz pomerne dlouho ted delame s kamosema na vlystnim serveru ve stylu WOW-HP harry potter mame bradavice a vse mozny a mame pres 65 reglich hracu

http://bradavice-onlines.ic.cz

nezlob se na mě ale ten server mi přijde vtipenej :D to je zaplej jako od 2h do 11h? to neni teda moc xD když většina paří přes noc :D opravdu by mě zajímalo jak muže někdo kdo nezná ani základní gramatiku (moskomorove, objet/obět :lol:) atd... RP chování jako říct ahoj jak se jmenuješ..tak já jdu, zajít za roh a odlogovat se xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
Kdyby byl 1. duben, tak je to jasný... :) To zas bude kravina, jako je Wotlk!

Ehm,tyhle slova jsem od lidí z freečka slyšel mnohokrát.Podle mě to bude hodně dobré,Blizzard si na tom podle mě dá záležet.To,co freečkaře sere je,že jim tam nic nebude fungovat stejně jako na wotlku...máme konec wotlku,Isle of Conquest--NIKDE jsem neviděl,že by jel tak,jak má :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm,tyhle slova jsem od lidí z freečka slyšel mnohokrát.Podle mě to bude hodně dobré,Blizzard si na tom podle mě dá záležet.To,co freečkaře sere je,že jim tam nic nebude fungovat stejně jako na wotlku...máme konec wotlku,Isle of Conquest--NIKDE jsem neviděl,že by jel tak,jak má :cheesygrin:

Já nejsem freečkař, nahrál jsem na ofiku přes 100 dní. Je to prostě můj názor. Blizz z toho dělá easy mode. TBC byl mnohem lepší jak WotLK. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu