Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege: Throne of Agony


Pizzadox

Recommended Posts

:D tak mam 98 lvl :P nejvic jde 99? :(

edit: napiste jakou davate nej. dmg :)

Nejvíc je 100.Já mám 99.Brnění 2234(zelené).Rukavice 1200(červené)Meč800(červený-total damage 1700)Boty1100(červené) a Helma1400(bílá).Total health-11000.

lol :lol: to je legrace, že? :)

EDIT: A jakou postavu hraješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:D tak mam 98 lvl :P nejvic jde 99? :(

edit: napiste jakou davate nej. dmg :)

Nejvíc je 100.Já mám 99.Brnění 2234(zelené).Rukavice 1200(červené)Meč800(červený-total damage 1700)Boty1100(červené) a Helma1400(bílá).Total health-11000.PS: a největší ránu co jsem dal bylo okolo 5000.

u me u veci defense rozhodne neni na prvnim miste ;-)

hrajes asi za barbara co?

ja davam ted rany i 6K ale vetsinou 4-5 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj Battle Mage a zadny 90+ :D mam lvl 100 a ted sem zjistil ze je to MAX mozny :) mam totiz experience 3069156/3069156 takze maximum :)

EDIT: upnu video at vite jak muj mag vypada ;-)

Až sem budeš dávat to video, tak mi písni Pm ať se můžu mrknout, kdybych se sem nepodíval :)

Já Vám dám. Moje Dark Stalker(ka) Vám za nějaký čas ukáže co je to dávat dmg a hlavně jak rychle ho dávat :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze video je na stazeni TADY

Postava: Battle Mag

Lvl: 100

Pribeh: zacinam 3. act na elite obtiznost :)

To lol ta hudba :)

Ještě by to chtělo přihodit nějaký fight a zamilovanou scénku a je to dokonalý adept na film roku 2006 v kategorii DS: ToA pro PSP. :)

Hele ztm cs jdu si lehnout :)

EDIT: Přes noc upnu Diablo a ráno hodím linky do Kategorie PSX (nebo PSOne nebo jak se jmenuje) ať můžeš další psotavu pěkně expit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D tak mam 98 lvl :P nejvic jde 99? :(

edit: napiste jakou davate nej. dmg :)

Nejvíc je 100.Já mám 99.Brnění 2234(zelené).Rukavice 1200(červené)Meč800(červený-total damage 1700)Boty1100(červené) a Helma1400(bílá).Total health-11000.PS: a největší ránu co jsem dal bylo okolo 5000.

u me u veci defense rozhodne neni na prvnim miste ;-)

hrajes asi za barbara co?

ja davam ted rany i 6K ale vetsinou 4-5 :)

Hraji za válečníka-přesně tak. A brnění(regeneraci) mám tak dobré ,že se nemusím ani bránit-vždycky se mi doplní energie dříve něž mi dají nepřátelé úder.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo nějaký link na torrent???(myslím na DS:ToA)

Stáhni si to "někde" tady na fóru. Je to upnuté, shadow.wizard sem dával linky, takže hledej někde mezi topicy "Downloads / PSP Hry / 12, 11, 10 / ISO GAMES"

JJ Nekde tu byl 1 link na mediafire a ten nemel ani 500mb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

tak ja sem kouzelnik asi 52lvl a zda se mi ze uz dlouho sem nenasel neco "dobryho na sebe" neni taji nekdo taky mag na podobnym lvl aby sme se mohli porovnat :lol: a este se chci zeptat k cemu je to rozdeleni white a vile a pozdejc ty dalsi estli me to vubec v necem pomuze bo tak..jo a dix za vsechny rady bez vas bych to nezvlad.. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja sem kouzelnik asi 52lvl a zda se mi ze uz dlouho sem nenasel neco "dobryho na sebe" neni taji nekdo taky mag na podobnym lvl aby sme se mohli porovnat :lol: a este se chci zeptat k cemu je to rozdeleni white a vile a pozdejc ty dalsi estli me to vubec v necem pomuze bo tak..jo a dix za vsechny rady bez vas bych to nezvlad.. :lol:

Sry máge mám jen na 22 lvlu, přešel sem na Shadow Stalker(ku), teď už BladeDancer(ku) - měl sem si dát Rangerku (!) :)). Ale to rozdělení vile a white, to je myslím na nové schopnosti. Když si dáš white, tak budeš mít jiná nová kouzla oproti Vile. Alespoň si to myslím .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takovej dotázek, chodí questy popořadě nebo třeba quest číslo 4 dostanu až pozdějc. Už mam za sebou quest 12, ale třeba ta 4 furt nikde.

V prvním actu víceméně ano (když to děláš, tak že jeden splníš a dojdeš si pro odměu = dostaneš nový quest poté co si znovu promluvíš s tím kdo ti zadal q).

Ve druhém dostaneš těch q asi šest nebo kolik an jednou od několika osob a jak ej budeš plnit je víceméně na tobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

hle v citadel of drahn jak tam je ten co prodva zbrane tak dyz k nemu pridu tak von mi nic nenabidne..je to naschval bo to mam posrany ?! docela me to sere si chci koupit neco gut dyz mam 2MEGA !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

hle v citadel of drahn jak tam je ten co prodva zbrane tak dyz k nemu pridu tak von mi nic nenabidne..je to naschval bo to mam posrany ?! docela me to sere si chci koupit neco gut dyz mam 2MEGA !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu