Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege: Throne of Agony


Pizzadox

Recommended Posts

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A co máš vlastně za problém? Já jsem tuhle hru dohrál 2krát.Snad si vzpomenu.

No nechce se mi to znova psat ... tak asi tohle :arrow:

Moooc m dekuji, vsude sem se sekl ale tohle me nenapadlo :) jestli please bych potreboval poradit z 3 ukolem je tam GET FISH BITS ale nevim kde ty kousky ryb sehnat ...a jeste prosim v 7 misi ...Missing Settlers jestli si jeste pamatujete co ste delaly... jinak moc diky predem ...je to fakt bomba hra :)

Nejake rybi kkousky ...prosel sem snad 3 jeskyne a zadne kosky sem neobevil ... jinak je jsem hned na prvni mape :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co máš vlastně za problém? Já jsem tuhle hru dohrál 2krát.Snad si vzpomenu.

No nechce se mi to znova psat ... tak asi tohle :arrow:

Moooc m dekuji, vsude sem se sekl ale tohle me nenapadlo :) jestli please bych potreboval poradit z 3 ukolem je tam GET FISH BITS ale nevim kde ty kousky ryb sehnat ...a jeste prosim v 7 misi ...Missing Settlers jestli si jeste pamatujete co ste delaly... jinak moc diky predem ...je to fakt bomba hra :)

Nejake rybi kkousky ...prosel sem snad 3 jeskyne a zadne kosky sem neobevil ... jinak je jsem hned na prvni mape :-/

Když "vejdeš" do prvního města (v něm také získáš prvního člena arty mám to tušení), tak jdi doleva dolu (snad sem nepopletl strany .)) a najdeš tam jeskyni. Do této jeskyně vejdi a vymlať všechny potvory co tam jsou, skoro z každé ti padnou tyhle kousky. Krom toho jsem si teď uvědomil, že ty kousky ryb padají z potvor v jeskyni, kde je ten skřet co ti zadá tento úkol ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo jo uz sem to konecne udelal :-) ... muzez my prosim jeste pomoct z 7 ukolem ? jmenuje se to LOST SETTLERS a pise se tam tohle (bohuzel se neucim anglicky)

As the invaders swept the land capturing and killing the local villagers, Few managed to ecape to safety. Some of the setlers from Seahaven´s farmlands may not have perished in the inital attacks...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite co mam delat aby se mi otevrel ACT 2 ?

Splnit Q pro Act I? ;)

Už si to moc nepamatuji, tak kdyžtak napiš u čeho jsi se zasekl (alespoň to popiš) :).

No prave udelal sem vsechny ukoly od Bariho (Ten borec co me drive nechtel pustit do druhe mapy) Posledni ukol byl dostat se pres ten les do jeskyn a tam zabit nejake Bosse... vsechny sem zabil ... ale dosel sem do jedne mini mapy kde jde jit normlne cestou dal ...ale ja sem tam dycki zaseknu jakoby tam byla neviditelna stena .... A prave ze uz nemam na plneni zadny ukol.. ACT 1 neni nic .. a ACT 2 - je porad sede

Jen by mi stacilo za kym mam zajit pro ukol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to nalevo od toho velkýho stromu když z něj vyjdeš ven?nebo to si pletu s něčím jiným?já vim že se tam dá jít doleva po skále ale nevim co je tam za dungeon

to bylo name ? ...jestli jo tak tam zadny stromek neni :(

To bylo na Kenny(ho).

Corrupted Forest je poslední quest v tom Actu, kde ho dostaneš (první má mto tušení). Projdeš tím stromem až na konec, kde eliminuješ Dark Druida (nebo jak se jmenuje) a jdeš kus za něj a tam tě to pustí do pouště (ještě tam najdeš tu ženu z intra) přes další "výtahy" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď sem se totálně zasekl...dělám ten úkol 48:Waking the megalith...Jsem v agalath megalith a mám nějakej prsten,kterým se sicu obnovuje a zasek sem se u části Mogrim the Deceivet..

Asi jde o to,že mám nakopnout nějakej magalith aby fakčil...problém je,že nevím co dál..poradí pls někdo???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to nalevo od toho velkýho stromu když z něj vyjdeš ven?nebo to si pletu s něčím jiným?já vim že se tam dá jít doleva po skále ale nevim co je tam za dungeon

to bylo name ? ...jestli jo tak tam zadny stromek neni :(

To bylo na Kenny(ho).

Corrupted Forest je poslední quest v tom Actu, kde ho dostaneš (první má mto tušení). Projdeš tím stromem až na konec, kde eliminuješ Dark Druida (nebo jak se jmenuje) a jdeš kus za něj a tam tě to pustí do pouště (ještě tam najdeš tu ženu z intra) přes další "výtahy" ;)

:D No tak ja sem uz sem prosel jak tam lezela ta baba... Ale jak sem se ji chtel zeptat na neco tak mi mi to od ni napsalo jen 3 tecky a nic ... Asi musim znova projit ten corrupted forest ptze ja sem tam zadny nepratelsky strom nevidel:) ... Dik moc za rady zkusim to znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to nalevo od toho velkýho stromu když z něj vyjdeš ven?nebo to si pletu s něčím jiným?já vim že se tam dá jít doleva po skále ale nevim co je tam za dungeon

to bylo name ? ...jestli jo tak tam zadny stromek neni :(

To bylo na Kenny(ho).

Corrupted Forest je poslední quest v tom Actu, kde ho dostaneš (první má mto tušení). Projdeš tím stromem až na konec, kde eliminuješ Dark Druida (nebo jak se jmenuje) a jdeš kus za něj a tam tě to pustí do pouště (ještě tam najdeš tu ženu z intra) přes další "výtahy" ;)

:D No tak ja sem uz sem prosel jak tam lezela ta baba... Ale jak sem se ji chtel zeptat na neco tak mi mi to od ni napsalo jen 3 tecky a nic ... Asi musim znova projit ten corrupted forest ptze ja sem tam zadny nepratelsky strom nevidel:) ... Dik moc za rady zkusim to znova

Žádný nepřátelský stro mtam není, jen druid, který je těsně před tou ženskou. Druida zabiješ, babu prokecneš a jdeš dál za ní (tam je totiž cesta do další části mapy!), kde vyjedeš po výtahu nahoru.

Jinak u mne jsem neměl s tou ženskou žádnou konverzaci, když jsem hrál za Dark Stalker(ku), ale za Mage tam byl krátký dialog, ale nic to nemění na hře. Stačí jít dál za ní (ať s ní "prokecneš" nebo ne!) na "výtah" a jsi dál :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu