Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege: Throne of Agony


Pizzadox

Recommended Posts

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

neni to nalevo od toho velkýho stromu když z něj vyjdeš ven?nebo to si pletu s něčím jiným?já vim že se tam dá jít doleva po skále ale nevim co je tam za dungeon

to bylo name ? ...jestli jo tak tam zadny stromek neni :(

To bylo na Kenny(ho).

Corrupted Forest je poslední quest v tom Actu, kde ho dostaneš (první má mto tušení). Projdeš tím stromem až na konec, kde eliminuješ Dark Druida (nebo jak se jmenuje) a jdeš kus za něj a tam tě to pustí do pouště (ještě tam najdeš tu ženu z intra) přes další "výtahy" ;)

:D No tak ja sem uz sem prosel jak tam lezela ta baba... Ale jak sem se ji chtel zeptat na neco tak mi mi to od ni napsalo jen 3 tecky a nic ... Asi musim znova projit ten corrupted forest ptze ja sem tam zadny nepratelsky strom nevidel:) ... Dik moc za rady zkusim to znova

Žádný nepřátelský stro mtam není, jen druid, který je těsně před tou ženskou. Druida zabiješ, babu prokecneš a jdeš dál za ní (tam je totiž cesta do další části mapy!), kde vyjedeš po výtahu nahoru.

Jinak u mne jsem neměl s tou ženskou žádnou konverzaci, když jsem hrál za Dark Stalker(ku), ale za Mage tam byl krátký dialog, ale nic to nemění na hře. Stačí jít dál za ní (ať s ní "prokecneš" nebo ne!) na "výtah" a jsi dál :idea:

tak to vsechno souhlasi, babu sem prosel zadny dialog nebyl druida sem zabil- a sem sem dal po vytahu ....a dal az nemam kam jit.... skoncil sem tam jak sou takovy ti kouzilnici - co maji takove ty velke tycky s koleckem nahore ....a je tam jeden hlavni ...a tady sem skoncil ...neni tam dalsi mistnost ...nejde proste jit nikam dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
no jo ale to neresi muj problem ja sem splnil prvni akt a nevim jak a kde začit druhy mam všechny questy splněne a nevim kam dal ja watering hole na mape nemam aspon sem ho nenasel pobliž čeho je je to vubec v prvnim aktu????

jak vychazis na takovym upati hory tak se dej do leva... je tam cesta do dalsi lokace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu