Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 Xclamp-Fix


AngerCZ

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

zdravim, mně to po výměně teplovodivý pasty jelo cca měsíc, pak další výměna, 3 týdny..když se ten interval zkrátil na cca 3 dny, zkusil jsem horkovzdušnou pistoli a to taky nezabralo...skončilo to koupí novýho xboxe...

zkušenosti ze samotný opravy..pokud neni v záruce, neni se moc čeho bát, pro mě bylo nejhorší sundat ty kříže(zpátky je nedávej, vyměň to za šroubky a matky..)

co se pasty týče..zkoušel jsem i arctic cool silver(nebo jak se jmenuje..), která by měla mít ideální vlastnosti a bla bla..ale ve finále mi to přišlo jedno...

a konečně finální fáze s horkovzdušnou pistolí("pro zahřátí a utažení" ovolněnejch lepenejch čipů), moc to nepřežen a pořádně chraň zbytek desky..a možná i oči:)

nejlepší je zkouknout pár tutoriálů na youtube pro lepší představu, do čeho jdeš:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu