Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hry zamrzavaji...


:.Dragunov.:

Otázka

Cau mam problem s hrami na Xbox360...

Predem rikam ze nevim jestli je to HDD nebo konzoli (hrou zrejme ne)...

Dnes jsem si poridil novyho, zabalenyho Batmana...

Krabidku jsem rozdelal doma, disk vlozil do konzole, vse pohode...

Zacal jsem novou hru dve uvodni videa v pohoce...

Pak zacala herni cast kdy doprovazite Jokera pripoutanyho k voziku temi chodbami...Vse bylo v pohode nez se me hra asi po 10sekundach chuze sekla...Sekla se cela konzole takze jsem nemohl vyjet do Dashboardu tak jsem musel restartovat...

Zkusil jsem podruhe, dostal jsem se o kousek dal ale seklo se to znovu...

Zkusil jsem tedy vymazat Batman Save na HDD a zacal znovu dostal jsem se k casti kde poprvi potkate Killer Crocka (neno jak se jmenuje) a hra zase zamrzla...

Hra je uplne nova, neposkrabana,...

To podobny se me deje i treba u GTA, disk ma sice nejaky ten skrabanecek ale jsou to od bezneho pouzivani...GTA se me seka asi asi kazdych 10minut hrani...

Zajimavy ale je ze treba hraju GOW1 nebo GOW2 nekolik hodin v kuse a hra se nesekne ani jednou...To stejny i Turok a dalsi hry co jsem za posledni dobu hral...

Takze jsem chtel poradit cim to muze byt...Jestli knzole nebo spise HDD...

Parkrat jsem nekde cetl ze pomuze vymazat nejaka vec na HDD a hra jede v pohode...Ale mozna to bylo neco jineho...

Dekuji mockrat za rady

EDIT: Kdyz si tak vzpomenu taky jsem si koupil novy, nerozbaleny Call of Juarez BiB a za celou dobu se ani jednou nesekl...

Zrovna u nejvic ocekavany hry na kterou sem se tesil se to musi stat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nekdy aji pomuze nainstalovat primo jeste hru na HDD,tohle se mi hafec,fakt jakoze pokazdy stalo u falloutu 3 kdyz sem do toho poslouchal svoje mp3 z flashky...jeste muzes zkusit formatovat HDD aby jel trochu rychlejc ;) jinak sam nevim cim to je,mozna ze se nekdy skubne aji mechanika ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak hru jsem na HDD nainstaloval...Cela instalace probehla v pohode...

Dal jsem potom polozku "Play from Hardisk" ale nenaskocila ani animace a konzole naskoci chybovou hlasku ze disk je necitelny, ze ho mam vycistit a znovu zapnout konzoli...

Uzasny, hlavne ze je hra na HDD a mam cistit DVD...

Zkousim nainstalovat znovu...

Jinak fakt uz nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě to bude na 90% špatný disk. Kamoš měl naprosto stejný problém - nová hra GTA - kupoval ji novou z obchodu. Jen byl problém v tom, že mu to v obchodě nevěřili, tak mu to vzali na reklamaci a dostal nový disk až asi za 14dní. Zkus toho Batmana jít vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no nevím, ale v jednom místě se ta hra kousne a dělá takový kostičky na obrazu,ale to tak má bejt tam tě chytne ten scarecrow a pak hraješ za jokera a vezeš jakože batmana do arkham asylum a pak musíš porazit toho sracrowa, ale nevím jestli je to to místo kde ti ti dělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak říká vsacan, zkus vyčistit cache (myslim že console settings > vybereš HDD > Y > a tam je položka s tou cache), taky sem se zamrzáním měl občas problém a od té doby co jsem promazal cache je všecko OK.

Vyberes HDD, stlacis Y a potom mackas: X,X,LB,RB,X,X...vyhodi okno a potvrdis to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu