Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 z USA a chyba E001


adonis

Otázka

Ahoj,

dostal se mi do ruky Xbox 360 z USA (stará Premium verze bez HDMI), sehnal jsem si k němu evropský zdroj, bohužel po zapojení dostanu dříve či později (v řádu několika minut či do půl hodiny) RROD, konkrétně chybu E001 - "power supply problem" a zdroj začne svítit oranžově. Když po RROD konzoli vypnu a nechám všechno na chvíli být (zdroj stále svítí oranžově), xbox se na chvíli zase rozjede (zdroj začne svítit zeleně).

Zkoušel jsem asi půl dne googlovat a nalézt řešení, ale nic moc jsem nevypátral kromě obecných rad jako že mám zapojovat ten zdroj přímo do zásuvky a podobný věci, což nepomohlo. Máte s tímto případem někdo zkušenosti? Myslíte že je chyba jen ve zdroji? Napadlo mě, že si koupím jiný zdroj - možná je ten co mám vadný, nebo že si koupím nějakej ten transformátor napětí a zapojím přes něj původní americkej zdroj a třeba to půjde. Nicméně četl jsem, že xbox (respektive zdroj xboxu) je hodně náchylnej na výchylky napětí v síti a v rámci ochrany konzole se tak může sám "vypnout" a udělat tak RROD. Za každý názor nebo radu co dělat budu moc rád, díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
nemuže to byt tím že starší a novější boxi mají jiný watty???? např mám dva a jeden má 200w zdroj a jeden jenom 175w tak nwm

To je dobrá připomínka, bohužel v tomhle chyba asi není, všechny ty starý xboxy používají 203w zdroje. Můj evropský je právě 203w, stejně tak jako ten americkej, kterej sem u toho měl, takže v tomhle to asi nebude

To asi bude FAKE PROD, chyba napětí

Jj, máš pravdu, asi to bude fake RROD... konzoli jsem testoval asi stokrát za posledních pár dní a vždycky když se objevil po chvíli RROD, tak to byla chyba E0001... nevim jestli mám bejt rád nebo ne, s RROD bych aspoň věděl na čem jsem :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

raději se zeptám na proud (v Amperech) jaký poskytuje zdroj a kdy byl xbox vyroben

Xbox byl vyroben v listopadu 2006, zdroj poskytuje 16.5A.

Jinak byl jsem s xboxem v jednom servisu kde jsem vyzkoušel jinej zdroj a vše fungovalo, pak se tam vyzkoušel ten můj zdroj a hned RROD. Takže chyba byla ve zdroji. Každopádně všem děkuju za příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu