Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

upgrade CFW BenQ


toluxik

Otázka

caw

potrebuju poradit nasla by se naka dobra duse co by mnela na mne cas a poradila jak mam upgradenout CFw v mech. BenQ potrebuju upgradnout na ixtreme 1.6

thx vsem co napisou

PS:skousel sem navod na flashnuti a u kroku kdy to mnelo zjistit device id to ukazalo unkown stantus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to neznamena ze pres to pujde flashnout mechanika ;-)

jestli ti to neslo pres DoS udelej to ve widlich ja si v dosu malem mechaniku pokurvil, prave proto ze se nechtela detekovat tak uz sem spechal a zmatkoval

jinak pises ze chces FW upgradnout to znamena ze uz tam hacknuty mas? kdyz si to zmaknul jednou tak v cem je ted problem? tady mas navody na flashnuti vcentne pomoci jungleflasheru (ve widlich)

http://console-forum.net/showthread.php?t=44710

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to neznamena ze pres to pujde flashnout mechanika ;-)

jestli ti to neslo pres DoS udelej to ve widlich ja si v dosu malem mechaniku pokurvil, prave proto ze se nechtela detekovat tak uz sem spechal a zmatkoval

jinak pises ze chces FW upgradnout to znamena ze uz tam hacknuty mas? kdyz si to zmaknul jednou tak v cem je ted problem? tady mas navody na flashnuti vcentne pomoci jungleflasheru (ve widlich)

http://console-forum.net/showthread.php?t=44710

problem je v tom ze sem xko uz flashly koupil ja sem v tomhle novej a nehodlam dat za cestu k nejakymu flashrovy 200 a jeste za flash 800 :D a s tim dosem ja sem se do nej ani nedostal kdys to zaclo bootovat ukazalo to chyba disku asi ta flaska nejde udelat aby z ni slo bootovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak rikam udelej to pres jungla je to jednodussi...nekdo rika ze je to trochu nebezpecnejsi tim ze muzou zamrznout widle ale ze by dobre fungujici system chcipl behem tech 5ti sekund kdy se maze fw a resetem by se smazali vsechny do ty doby ulozeny data je asi tak prevdepodobny jako videt me jak si ho strkam do zdimacky na pradlo

problem muze byt s tim ze mas na sata disk...asi bych ho dal jako slave a mechaniku na master mozna budes muset v biosu vypnout smart

jinak vis jakou verzi fw mas z obchodu? jestli asi 1.5 tak bych na to asi kaslal a aspon bych vsechny gamesy projizdel ABGXem

a jeste jedna vec kanalizator ti to flashne za 500 ne 800 jak pises a jestli si z praglu udela ti to na pockani tze nebudes platit zadnou postu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to neznamena ze pres to pujde flashnout mechanika ;-)

jestli ti to neslo pres DoS udelej to ve widlich ja si v dosu malem mechaniku pokurvil, prave proto ze se nechtela detekovat tak uz sem spechal a zmatkoval

jinak pises ze chces FW upgradnout to znamena ze uz tam hacknuty mas? kdyz si to zmaknul jednou tak v cem je ted problem? tady mas navody na flashnuti vcentne pomoci jungleflasheru (ve widlich)

http://console-forum.net/showthread.php?t=44710

pokud nema VIA cipset nebo aspon jeden z podporovanejch Intelu tak to neflashne nikde. a DOS je bezpecnejsi nez win ja vse delam v DOSU a pohoda takze to bude spis rukama a hlavou nez DOSEM. ve WIN se to sere casteji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud nema VIA cipset nebo aspon jeden z podporovanejch Intelu tak to neflashne nikde. a DOS je bezpecnejsi nez win ja vse delam v DOSU a pohoda takze to bude spis rukama a hlavou nez DOSEM. ve WIN se to sere casteji

mas pravdu na to ze by mohl mit intel jsem nejak nemyslel :?

s tou bezpecnosti je to jak jsem rikal a navic, prece prvni vec je ze zkopirujes orig FW a vyctes klic, ja si to hned poslal na dva maily, zkopiroval na dva disky a jeste upnul na rapid :cheesygrin: kdyz mas tohle jsi za vodou, driv se prece do mazani nepustim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mas pravdu na to ze by mohl mit intel jsem nejak nemyslel :?

s tou bezpecnosti je to jak jsem rikal a navic, prece prvni vec je ze zkopirujes orig FW a vyctes klic, ja si to hned poslal na dva maily, zkopiroval na dva disky a jeste upnul na rapid :cheesygrin: kdyz mas tohle jsi za vodou, driv se prece do mazani nepustim

Taky doporucuju delat flash pres DOS, funguje to bezvadne a poradne. Este pripominka k SATA, v kompu mam chipset od Nviidie a flashe jdou krasne. Projdi si navod na flash pres IPrep, ta posledni verze (008.8 jestli se nepletu) uz je hodne povedena a prace s ni jednoducha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky doporucuju delat flash pres DOS, funguje to bezvadne a poradne. Este pripominka k SATA, v kompu mam chipset od Nviidie a flashe jdou krasne. Projdi si navod na flash pres IPrep, ta posledni verze (008.8 jestli se nepletu) uz je hodne povedena a prace s ni jednoducha

ja bych to delal pres DOS ale ta mechanika ma u me problemy s detekci a to mam VIA VT8237 ktera je na to udejne stejne dobra jako nejdoporucovanejsi VT6421A...jednou ji to najde po resetu zas ne pak mi to na banku 4 vyplivlo tusim error e54..a kdyz mi pak BIOS zakladni desky (v kompu) psal ze nemuze rozpoznat zarizeni protoze v nem neni zadny firmware uz sem mel fakt slusny bobky...nastesti to byl jen nejakej haluz nebo ja ani nevim tak jsem to udelal pres widle..jestli nekdo tusi v cem mohl byt problem muze mi to sem pisnout, na druhym SATA jsem nic nemel

to uz ale odbihame od tematu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

normalne to udelaej pod dosem pokud to chce resend command atd.. a nedarise tak dej N a skus to pak z prikazove radky. pokud tedy mas zalohu FW nekde. Ja se ted setkal s liteon ktery proste nesli zaboha vycist pod dosem tak sem je musel vycist pres jungleflasher a pak rucne flshnout pod dosem protoze ve win tomu neverim. a taky mi nesel resend command pres dosflash tak sem dal N pak Liteon E a pak Write a sloto v pohode. Benq tu nemam jinak bych to testnul pod dosem a napsal bych krok po kroku jak na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
normalne to udelaej pod dosem pokud to chce resend command atd.. a nedarise tak dej N a skus to pak z prikazove radky. pokud tedy mas zalohu FW nekde. Ja se ted setkal s liteon ktery proste nesli zaboha vycist pod dosem tak sem je musel vycist pres jungleflasher a pak rucne flshnout pod dosem protoze ve win tomu neverim. a taky mi nesel resend command pres dosflash tak sem dal N pak Liteon E a pak Write a sloto v pohode. Benq tu nemam jinak bych to testnul pod dosem a napsal bych krok po kroku jak na to

no jo tak mi napis jak sem mam do toho dosu dastat kdys udelam to botovaci flasku a dam ji do pc a chci z ni nabootovat tak to napise chyba disku skousel sem to i na pamnetovy karte ve fotaku a stejnej vysledek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neco delas blbe...zformatoval jsi ji nez si z ni udelal bootovatelnou jednotku nebo jak to rict? popripade si ji v biosu zkus nastavit na master ale v tom bych problem nejspis nevidel..taky ji nedavej do prednich USB ale dozadu

aha tok to bude tim ja ji daval dopredu :D ale mam poneti ze sem ji skousel i v zadu a nepamatuju si zadnej uspech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu