Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX360 - problém s HDMI - POUZE 480p


DefJam

Otázka

Dobrý den,

Mám problém s připojením mého X360 k monitoru kabelem HDMI (originál od Microsoft). Monitor (full HD) jsem měl tímto kabelem propojený a rozlišení boxu nastavené na 1080p. Poté jsem X360 odpojil a připojil k analogové TV. Po připojení zpět k monitoru kabelem HDMI mám jediné nabízené rozlišení jen 480p. Ostatní rozlišení nemohu navolit. Snažil jsem se najít řešení tohoto problému najít na internetu, ale nic nezabralo. HDMI kabel je v pořádku – po připojení k jiné TV funguje X360 v rozlišení 1080p.

Myslím, že tento problém nějakým způsobem souvisí s nastavením frekvence 50hz/60hz na analogové TV. Děkuji za rady….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den,

Mám problém s připojením mého X360 k monitoru kabelem HDMI (originál od Microsoft). Monitor (full HD) jsem měl tímto kabelem propojený a rozlišení boxu nastavené na 1080p. Poté jsem X360 odpojil a připojil k analogové TV. Po připojení zpět k monitoru kabelem HDMI mám jediné nabízené rozlišení jen 480p. Ostatní rozlišení nemohu navolit. Snažil jsem se najít řešení tohoto problému najít na internetu, ale nic nezabralo. HDMI kabel je v pořádku – po připojení k jiné TV funguje X360 v rozlišení 1080p.

Myslím, že tento problém nějakým způsobem souvisí s nastavením frekvence 50hz/60hz na analogové TV. Děkuji za rady….

Docela se ztrácím v tom, kde je vlastně problém :D Jestli to dobře chápu, tak tu "analogovou" teleivizi máš připojenou přes něco jiného než HDMI, tedy klasický kabel (3 dráty, žlutej, červenej, bílej) nebo i televize umí vyšší rozlišení ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Standardně jsem měl připojený xbox k monitoru za pomoci HDMI kabelu. Pak jsem vzal Xbox na dovolenou a tam ho připojil za pomoci scartu k analogové TV. Po návratu z dovolené jsem chtěl zapojit Xbox zpět k monitoru HDMI kabelem (úplně stejně jako před dovolenou), ale po zapnutí xboxu mohu nastavit maximální rozlišení pouze 480p. Ostatní rozlišení mi zůstávají nepřístupné.....taky nechápu co je špatně....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím, že by to mohlo mít něco společného s tím co je uvedené v tomto článku (prozatím to bohužel nezabralo):

http://myego.cz/item/xbox-360-pal-50-pal-60-hdmi-a-component-problem

Díky za radu, ale defaultní nastavení jsem samozřejmě zkoušel, ale ani to nepomohlo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu