Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak to myslíš stejný řešení? tam u toho se šlo zestrany do těch schodů tou tajnou chodbou, ale tady nic takovýho neni...... :-(

Drz L vytiahnes shield a zamier na koňa aby luč svietil naň...

screenshot045ge7.png

A takto by maly byt sochy (To je pre tých ked neviedia ako ich rozlozit lebo vela ludi mi pise na ICQ [Ale je to strasne jednoduche x) ])

screenshot041bh5.pngscreenshot042ew0.png

screenshot043bv6.pngscreenshot044yq9.png

// pis normalnou velkostou. -msch

edit. jj sry uz si nato dam bacha =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a toho tretiho kone dam jak?? jsem u toho tretiho, jak tam muzu vylist po zdi (ne po schodech) a nwm, co mam delat

ha, zniceho nic jsem rozbil jednu sochu, tak neradit, prijdu na to sam:-D

Edit: jo, udelal jsem i tretiho konicka:-)

tak jo, uz jsem v podsveti:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele sekl jsem se u takových sošek jak jsem dal do zámku a odsunul jsem něco...dostal jsem se do nějaký místnosti a tam jsem musel posunout sochy aby svítily září do dvou kruhů...udělal jsem to ale co teď jsem tam zavřený a nevim co s tim:(:D

EDIT:Poraďte pls někdo...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli si vevnitř, pod těma schodama, tak by ty sochy měli svítit na nějaký místo, a v tom místě nakreslenej na zemi (nebo něčem) červenej kruh, tak tam di, usuď, kam bys s tim světlem měl střelit, a pak mačkni L, a on vytahne štít, čimž odstrelis to svetlo nekam dal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chm chm tak sem na konci ovsem je tu problem ta zasrana Persepona bo co jak je na konci tak s ni mam bojovat rubu ji dokud se nedostane ne treti sloup jak se postupne presouva pak ji z toho sloupu asi 5x shodim a porad nic a pak me logicky zabije nwm je v tom nakej trik? neda se zabit bo co ze kdycky se jen zasmeje vrati na sloup a vrati se ji polovina zivotu jak na ni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chm chm tak sem na konci ovsem je tu problem ta zasrana Persepona bo co jak je na konci tak s ni mam bojovat rubu ji dokud se nedostane ne treti sloup jak se postupne presouva pak ji z toho sloupu asi 5x shodim a porad nic a pak me logicky zabije nwm je v tom nakej trik? neda se zabit bo co ze kdycky se jen zasmeje vrati na sloup a vrati se ji polovina zivotu jak na ni?

jakmile úplně spadne z toho sloupu na zem, tak se postav do toho vysluněného kolečka uprostřed místnosti a zapni štít, tím do ní odrazíš to světlo a začne ti takové to interaktivní videjko:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar tak už mám druhej zásek v týhle hře...zasek sem se v tom kole po tom, co sem bojoval na lodi s nejakym borcem s kosou a pak me uveznil...tak v tom kole...v ty pasazi se to asi menuje cave a sem na takovym jakoby nádvorí, sou za mnou zavreny dvere a uprostred je kolo na ktery kdyz stoupnu tak neco vyjede, ale jak slezu tak to zas zajede...muzu jit po schodech nahoru tam si to sejvnout a hned vedle toho lezijou 2 tela tak sem myslel, ze bych to mohl dat a to, jenze ony nejdou vzit...nevite co dal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to take zahral, prestoze az tak nefandim tomuto typu her. Ma to velice peknou grafiku, jinak je to hra presne podle soucasnejch trendu, hned se vsichni rezou, pribeh je vedlejsi, rychlej spad. No hral jsem to jen chvilku tak uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to take zahral, prestoze az tak nefandim tomuto typu her. Ma to velice peknou grafiku, jinak je to hra presne podle soucasnejch trendu, hned se vsichni rezou, pribeh je vedlejsi, rychlej spad. No hral jsem to jen chvilku tak uvidime.

Tak hrej dál a uvidíš že to není jen o řezání soupeřů-a to mě na tej hře mrtě baví.Suprově si s tím vyhráli-pro mě v tuto chvíli nej. hra na psp.Supr grafika a hlavně žádný načítání další mise a tak.Prostě zapnete a paříte-jediný místo kde se zastavíte je save:D.Hodnotím 10/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

con-man : V te mistnosti kde sou dve tela musis rozbit zed,poradne se podivej.poznas ji...Pak pokracujes dal...

Prosim mam taky zasek...!!!

Sem v mistnosti kde sou dve kola na toceni,jedno jde tocit a pohlo s retezama,to druhy je zasunuty a je na nem nejakej sutr a blika..Nejde rozbit a nevim co s nim...:? Diky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky prosím poraďte, jsem v tom kole jak tam vylitavala taková mořská pana, tak jsem jí zavřel dveře, vyvražil ty další hypíky co tam jsou, a nevím co dál. Ještě jsem si vzal u takový sochy louč, a teďji furt mám a nevím co mám dělat. Díky moc

// Už jsem na to přišel, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenny: zkus ten šutr rozbít Diovou rukavicí (pokud už ji máš) - tohle by mělo jít (:

DirtyKing: Loučí bys měl zapálit vozík, pokud se dobře pamatuju (:

Mě by zajímalo, k čemu jsou ty bonusy, co se odemknou po dohrání (: Challenge jsem pochopil, ale ten mrkvový kostým nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se zasek v tom heliove palaci: Jak tam otevru ty dvere pakou pak sjedu dolu vyjdu poschodech doleva a vybehnou na me ty ko**ti a kdyz jednoho zabiju tak se dycky objevi novaj a furt dokola:roll:....to je mam furt killit ? nebo je tam naka finta? :D ...jinak super hra8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se zasek v tom heliove palaci: Jak tam otevru ty dvere pakou pak sjedu dolu vyjdu poschodech doleva a vybehnou na me ty ko**ti a kdyz jednoho zabiju tak se dycky objevi novaj a furt dokola:roll:....to je mam furt killit ? nebo je tam naka finta? :D ...jinak super hra8)

Musíš je furt killovat ;-). Oni se znovu oběvujou, a znovu a znovu, až jich několik vymlátíš, tak se přestanou oběvovat :-). :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lenny: zkus ten šutr rozbít Diovou rukavicí (pokud už ji máš) - tohle by mělo jít (:

DirtyKing: Loučí bys měl zapálit vozík, pokud se dobře pamatuju (:

Mě by zajímalo, k čemu jsou ty bonusy, co se odemknou po dohrání (: Challenge jsem pochopil, ale ten mrkvový kostým nebo co?

No mi nějak nejdou aktivovat ty kostýmy, protože kdyř na něj kliknu, tak nic a ani když dám new game, tak nikde není možnost si ho vybrat:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu