Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

Ludia ale ved je to lahka hra :D A tie oblecenia idu iba na HARD MEDIUM A EASY ked das new game tak tam mas zemiakove potom toto barbarske (ked prejdes god) dalsie nemam odomknute a kranos normlane... neviem prejist challange 2 mam dat 20 creepov bez toho aby ma len udreli :( raz my vyslo 19 dat a posledny ma sekol :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

poradte pls jak zabit tu velkou svini jak s nim bojuju k zacatku hry( 2.setkani s nim myslim) jakdyby na obrovskym moste s nim bojuju...dycky mu dam sadu a on mne chytne do zubu , hodi semnou o zed a ja mackam L+R a bojuju dal..uz na to nemam nervy chytl mne do zubu uz snad 10krat za sebou a ja furt odolaval ale on ne, a ne zdechnout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradte pls jak zabit tu velkou svini jak s nim bojuju k zacatku hry( 2.setkani s nim myslim) jakdyby na obrovskym moste s nim bojuju...dycky mu dam sadu a on mne chytne do zubu , hodi semnou o zed a ja mackam L+R a bojuju dal..uz na to nemam nervy chytl mne do zubu uz snad 10krat za sebou a ja furt odolaval ale on ne, a ne zdechnout..

ked te chytne mackaj na stridacku L a R , cilem je ho dostat dozadu na ty vrata kde na nej zhodis dve zdi ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přešel jsem přes ty 4 sochy a toho pravého na koni a už nevim kam dal vrátim se tam jak byly ty 2 sochy s těma klíčema jak jsem to strcil do těch dir ve stěně a nevim co dal...poraďte pls někdo;)mám stejný problém jako makys!;):(

Dotahni tu druhou sochu k tomu otvoru u zdi,pak ji rozsekej a vlez na ni a pouzij stit jako u tech koni(L a pak mackat (O) )....btw myslim si ze Timky nebo nekdo by moh naspat navod:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus, jsem v podsveti, jak tam jsou ty retezy .. mam uz odekmnuty 2 rezety, po kterych muzu jit, a u jednoho jsou 2 tocici kola, a to jedno je furt pod zemi (je to to, jak se tam splha po zdi) --- tak nwm .. muzu list mezi nima, a pak i vyskakat nahoru po tech levitujicich plosinach, ale doskocim jen na prvni, druha je - clovek by rekl ze blizko, ale proste se nechiti... co mam delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

con-man : V te mistnosti kde sou dve tela musis rozbit zed,poradne se podivej.poznas ji...Pak pokracujes dal...

Prosim mam taky zasek...!!!

Sem v mistnosti kde sou dve kola na toceni,jedno jde tocit a pohlo s retezama,to druhy je zasunuty a je na nem nejakej sutr a blika..Nejde rozbit a nevim co s nim...:? Diky za radu...

Jo tu zed sem rozbil, ale tam je jenom takova římsa po který můžu jít a na konci je truhla a nikam jinam se tam nedá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus, jsem v podsveti, jak tam jsou ty retezy .. mam uz odekmnuty 2 rezety, po kterych muzu jit, a u jednoho jsou 2 tocici kola, a to jedno je furt pod zemi (je to to, jak se tam splha po zdi) --- tak nwm .. muzu list mezi nima, a pak i vyskakat nahoru po tech levitujicich plosinach, ale doskocim jen na prvni, druha je - clovek by rekl ze blizko, ale proste se nechiti... co mam delat?

tam sem se ted taky zasek nwm jak mam skocit na tu druhou plosinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked te chytne mackaj na stridacku L a R , cilem je ho dostat dozadu na ty vrata kde na nej zhodis dve zdi ....

no jo dyt to sem porad delal...mackam L+R , prastim s nim o zem a porad dokola..snad 10krat sem mackal L+R a porad nic...pak uz mi dosla trpelivost a vypl sem to:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, muj prvni zasek ve hre.... Jsem v podsveti u lavoveho vodopadu s rekou... Je to hned po tom souboji s tema trema obrama.... Jak se pls dostat pres tu reku? Na preskok me to nepusti... diky...

Kamo tam jak je ten preskok tak chod od neho hore cekom hore atam uvidis po lavej strane jak je taka truhla, bez ku stene a rozbi ju, pritiahni tu truhlu nakraj uplne v pravo jak je ten preskok ale nad neho vydi nanu a vyskoc na plosinu... a potom po stene dalej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tu mám taky zásek, jakmám zabít ty týpky, co se proti mně bráníjou štítem? Chci je zřezat, ale vždy to vykrejou štítem :(

uz by si mal mat ruku zeusa cize stit rozbijes snou ale ked nie tak jak mas tie meče tak trojuholnikove kombo ( 3x stlac trojuholnik) a rozbije im štit...

edit. Sry ze double post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamo tam jak je ten preskok tak chod od neho hore cekom hore atam uvidis po lavej strane jak je taka truhla, bez ku stene a rozbi ju, pritiahni tu truhlu nakraj uplne v pravo jak je ten preskok ale nad neho vydi nanu a vyskoc na plosinu... a potom po stene dalej..
Uz to mam, diky moc chlape...;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu