Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

U Persephone: Když spadne z posledního sloupu, postavte se do svítícího kola a hoďte na ni štítem paprsek - rychle mačkaným Lkem (tuším)

Já jsem na God furt zaseklý u té bestie na mostě xD Říkal jsem si, že to zkusím jen na Hard, ale ono je všechno mnohem mnohem lehčí, takže si asi nacvičím... no, nic xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Persephone: Když spadne z posledního sloupu, postavte se do svítícího kola a hoďte na ni štítem paprsek - rychle mačkaným Lkem (tuším)

Já jsem na God furt zaseklý u té bestie na mostě xD Říkal jsem si, že to zkusím jen na Hard, ale ono je všechno mnohem mnohem lehčí, takže si asi nacvičím... no, nic xD

hele ja sem taky zasekly u te bestie...jak mo mam porazit? dycky kdyz mne chytne do zubu tak mackam L+R a dostanu se z toho...no ale pak ho mlatim a chytne mne zas a tak furt porad dokola....uz asi 20krat mne chytl a dycky sem se z toho dostal ale on ne a ne zdechnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mam za sebou tolko ocakavany GOW, ale musim povedat, ze som sklamany. Neviem kolki z Vas hrali GOW na PS2, ale tato PSPckovska verzia nema tu spravnu, skoro ziadnu atmosferu v porovnani PS2. Zhltol som to ako jednohubku za 4 a pol hodinky a vobec som si to neuzil. Zanechalo to vo mne uplne chladne pocity. Koncepcia hry je hrozna - neustaly boj (v poslednej casti hry to bolo len mechanicke - otvaranie dveri - boj, otvaranie dveri - boj), semtam prihlupla hadanka so stupidnou narocnostou, slabucke boje s bossmi (posledny zaverecny boj WTF ??? )

Ked si spomeniem na tie neuveritelne hracske pocity, ked som hral 1x GOW na PS2 je mi luto, ze tvorcovia urobili z GOW na PSP len obycajnu slabu kopiu, s nicim novym v podstate neprisli. Grafika, soundtrack skvely, ale co ten dej sakra ? Pri zaverecnych titulkach som mal zmiesane pocity, akoby som skutocne si zahral len nejake demo, ktore niekto ripol z GOW1, GOW2, aby Sony si vylepsilo cisla predajnostou PSP.

Ak si niekto mysli, ze GOW je dovodom na kupu PSP, skor by som to poopravil, GOW je dovodom na kupu PS2. Tato hra opat jednoducho potvrdila, ze PSP je len mala konzola velkej "matky" PS2. Doba hrania je toho len dokazom.

Ako fanusik Sony konzol a fanusik GOW davam sklamane bohuzial tejto hre 70 percent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Depeshak skus si to dat s Easy na Hard... btw. tvoje pociti nas nezaujimaju :P

No vidím to na 8.5/10.Dohráno na 100%.A teď jdu na Army of Two.Konec zprávy.

To si ako presiel aj vsetky challanges ?

Čus zasekl jsem se tady

http://img383.imageshack.us/img383/4976/screen2tz1.png

nevim co dál...poraďte někdo pls...;)

Podla screenu neviem usudit kde si :) inac ... LOL mas 35175 bodov a ty si neupgradnes skilly ? Stlac START a upgraduj vsetko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!! Zásek !!! Ahoj potřebuju poradit, byl jsem na takovém náměstí kde jsem musel posouvat 4 sochy tak aby mezi nima prošel takový ten sluneční paprsek, který pak odrazím na tu sochu kone.., no pak jsem se spustil tím kruhovým ( výtahem ) dolů a jdu chodbou a výjdu po takových obrovských schodech a tam jsou 2 sochy a tu jednu zasunu ke zdi pak mezi nima vylezu po zdi a nahoře stojí další socha koně a svítí u ní to stříbrne světlo a píše mi to nějaký text, ale nemám vubec šajno co dál, vrátit se moc nejde, jen k tomu výtahu, a dopředu taky ne, tak prosím poradtě někdo pokud budete vědět kde to zhruba je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!!! Zásek !!! Ahoj potřebuju poradit, byl jsem na takovém náměstí kde jsem musel posouvat 4 sochy tak aby mezi nima prošel takový ten sluneční paprsek, který pak odrazím na tu sochu kone.., no pak jsem se spustil tím kruhovým ( výtahem ) dolů a jdu chodbou a výjdu po takových obrovských schodech a tam jsou 2 sochy a tu jednu zasunu ke zdi pak mezi nima vylezu po zdi a nahoře stojí další socha koně a svítí u ní to stříbrne světlo a píše mi to nějaký text, ale nemám vubec šajno co dál, vrátit se moc nejde, jen k tomu výtahu, a dopředu taky ne, tak prosím poradtě někdo pokud budete vědět kde to zhruba je

musíš rozbít tu pravou sochu,skočit na ní a odrazit světlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a mam za sebou tolko ocakavany GOW, ale musim povedat, ze som sklamany. Neviem kolki z Vas hrali GOW na PS2, ale tato PSPckovska verzia nema tu spravnu, skoro ziadnu atmosferu v porovnani PS2. Zhltol som to ako jednohubku za 4 a pol hodinky a vobec som si to neuzil. Zanechalo to vo mne uplne chladne pocity. Koncepcia hry je hrozna - neustaly boj (v poslednej casti hry to bolo len mechanicke - otvaranie dveri - boj, otvaranie dveri - boj), semtam prihlupla hadanka so stupidnou narocnostou, slabucke boje s bossmi (posledny zaverecny boj WTF ??? )

Ked si spomeniem na tie neuveritelne hracske pocity, ked som hral 1x GOW na PS2 je mi luto, ze tvorcovia urobili z GOW na PSP len obycajnu slabu kopiu, s nicim novym v podstate neprisli. Grafika, soundtrack skvely, ale co ten dej sakra ? Pri zaverecnych titulkach som mal zmiesane pocity, akoby som skutocne si zahral len nejake demo, ktore niekto ripol z GOW1, GOW2, aby Sony si vylepsilo cisla predajnostou PSP.

Ak si niekto mysli, ze GOW je dovodom na kupu PSP, skor by som to poopravil, GOW je dovodom na kupu PS2. Tato hra opat jednoducho potvrdila, ze PSP je len mala konzola velkej "matky" PS2. Doba hrania je toho len dokazom.

Ako fanusik Sony konzol a fanusik GOW davam sklamane bohuzial tejto hre 70 percent.

přesně musím souhlasit..taka tmosfera neni zdaleka taková jako na PS2 a CHoO neprisla s nicim novym..Je to jako hrat nejaky vytažek z GoW na PS2.. a jak tady nedko pise ze to je,,nejlepsi co an PSP vyslo" tak to bych polemizoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau tak mam dalsi problem.. Sem tam jak mi odebral ten strom schopnosti a pak je ziskal zpatky killenim tech dusi a nepusti me to dal pres tu cervenou Haluz jak se dycky objevi kdyz s nekym bojuju...a pritom uz tam zadnej enemy neni .. ??????? dik za odpoved

Jinak nejvetsi mazec je ta pasaz pod vodou..Nadherna grafika.. a ty stylovy bublinky pri otevirani truhel:D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau tak mam dalsi problem.. Sem tam jak mi odebral ten strom schopnosti a pak je ziskal zpatky killenim tech dusi a nepusti me to dal pres tu cervenou Haluz jak se dycky objevi kdyz s nekym bojuju...a pritom uz tam zadnej enemy neni .. ??????? dik za odpoved

Jinak nejvetsi mazec je ta pasaz pod vodou..Nadherna grafika.. a ty stylovy bublinky pri otevirani truhel:D :D

pořádně se podívej jestli se ti tam někde nějaká duše ještě nepohybuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau zasek sem se u nejakejch dvou soch ktery mely v ruce klice a jak sem je posunul tak to zajelo do "zamku" uz sem tam byl ted sem tam podruhy je to tam zniceny.. je tam nahore jeste takovej kun a kdyz u nej dam kolecko tak mi to pise zyphros, the west wind a pod tim ze tam nekdo odpociva, who walks the path of the sun chariot. nevim co dal pls help

EDIT: diky kruto uz to mam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozmlať tu sochu napravo a skoč na ní a pomocí L štítem někam posviť a ono ti to už pofaká;):D

Mám taky problém!Přeskočím řeku s lávou nebo co to je,vyšplhám,pobiju ty s ocasem pak 3 velký zrůdy a skočím přes propast a tam rozbiju nějakou zeď a nevim kam dál!Poraďtě pls někdo:(;)

EDIT:Je to támhle nahoře,viz.foto-->

http://img383.imageshack.us/img383/4976/screen2tz1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu