Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cau zasek sem se u nejakejch dvou soch ktery mely v ruce klice a jak sem je posunul tak to zajelo do "zamku" uz sem tam byl ted sem tam podruhy je to tam zniceny.. je tam nahore jeste takovej kun a kdyz u nej dam kolecko tak mi to pise zyphros, the west wind a pod tim ze tam nekdo odpociva, who walks the path of the sun chariot. nevim co dal pls help

prosim pomoc coze tady mam udelat zadna socha mne tam nejde rozbit???????

zamacknul sem sochy vytahnul schody vyskocil na horu a jen tenhle blbej kec zyphros, the west wind a pod tim ze tam nekdo odpociva, who walks the path of the sun chariot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus, jsem v podsveti, jak tam jsou ty retezy .. mam uz odekmnuty 2 rezety, po kterych muzu jit, a u jednoho jsou 2 tocici kola, a to jedno je furt pod zemi (je to to, jak se tam splha po zdi) --- tak nwm .. muzu list mezi nima, a pak i vyskakat nahoru po tech levitujicich plosinach, ale doskocim jen na prvni, druha je - clovek by rekl ze blizko, ale proste se nechiti... co mam delat?

Zdarte prosím poradíte mi někdo se stejným zásekem? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu