Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oˇh vim jak se da hra prodlouzit alespon myslim.Kdyz bojujete proti tomu dedkovi prohrajte a sou dalsi mise. Ale mysllim protoze na podruhe jak sem to hral tak sem vihral a uz to tak nebylo.
ne... vždycky, když má zdraví na 50%, přenese se nahoru na sloupy a zabije tě zelenou vlnou... je to tak pokaždý... a neni to dědek, je to převozník do země mrtvých, Cháron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, sem tedu ferrymana (na ty lodi ve tretim kole) a chci se zeptat jestli de nejak porazit protoze ja ho vzdycky dam nejak do pulky zivotu ale on pak vyleze nahoru posle nejakou vlnu po cely palube tak jestli se tomu de nejak vyhnout. vim ze kdyz ho nezabiju tak hra dal pokracuje ale treba bych dostal neco navic:)

ok diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, sem tedu ferrymana (na ty lodi ve tretim kole) a chci se zeptat jestli de nejak porazit protoze ja ho vzdycky dam nejak do pulky zivotu ale on pak vyleze nahoru posle nejakou vlnu po cely palube tak jestli se tomu de nejak vyhnout. vim ze kdyz ho nezabiju tak hra dal pokracuje ale treba bych dostal neco navic:)
ne nedá.........
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, sem tedu ferrymana (na ty lodi ve tretim kole) a chci se zeptat jestli de nejak porazit protoze ja ho vzdycky dam nejak do pulky zivotu ale on pak vyleze nahoru posle nejakou vlnu po cely palube tak jestli se tomu de nejak vyhnout. vim ze kdyz ho nezabiju tak hra dal pokracuje ale treba bych dostal neco navic:)

Nedá... kopnetě to do nějakýho "žaláře" a z toho se vybojuješ ven a pak když se dostaneš znova na loď znova tak ho už zabiješ...(nič ty sloupky na kterejch stojí)

Sry..nedočet sem to.... Pls delete;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite jaky je nejsilnejsi kombo , sem u challenga 2 a vzdycky me ty potvory dajou.

Idealni je podle me nechat si pest a vzdycky akorat drzet trojuhelnik dokud nevyskoci, pak left+ctverecek a bum.Furt dokola a jenom se joyem natacet na nepratele...tak jsem to aspon udelal ja a trvalo to ani ne minutu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem u posledniho bosse a musim rict ze je to peckova hra.. akorat tech bitek by mohlo bejt vice.. je tam moc volnejch pasazi, kdy se jen chodi prazdnejma chodbama.. Ale jinak supr vec.. Jeste skoda ze je to tak kratka - ostatne jako vsechny hry pro PSP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem na louce, po ktere chodi duchove, kteri neutoci.. predtim tu pobihali i nejaci certi s mecema ale uz tu jsou jen duchove, ktere muzu zabijet a nemuzu se dostat pres pruchod ve kterem je cerveny ksicht.. uz tady ty duchy zabijim dobrou pulhodinku, tak mi to zacina byt divne.

da se neco udelat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem na louce, po ktere chodi duchove, kteri neutoci.. predtim tu pobihali i nejaci certi s mecema ale uz tu jsou jen duchove, ktere muzu zabijet a nemuzu se dostat pres pruchod ve kterem je cerveny ksicht.. uz tady ty duchy zabijim dobrou pulhodinku, tak mi to zacina byt divne.

da se neco udelat?

poradte mi prosim nekdo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja bych zase potreboval hlp s tim poslednim bossem, uz ma jen par zivotu a stale na me posila 3 ruzna kouzla - takovej zelenej laser, zelena sra*ka co na me pada z nebe vsude kam slapnu a takovy zeleno-elektricky koule, ktery zkouseim posilat proti ni (nic jineho delat nemohu, uz nemam manu a stoji na tom sutru, takze na ni nemuzu) a kdyz uz jsem ji tim dorazil, tak spadla k zemi, byla v zelenym kruhu a zase se dobila a tak porad dokola.. Jak ji zabit? Na co je ten zlutej kruh uprostred? Kdyz do nej vstoupim a dam stit (Lko), tak vypalim nejakej bilej paprsek - ale nemuzu ho nikam namirit, vystreli uplne mimo, takze ji vuebc neublizi..

Plz HLP, diky!

ad. k tem duchum, presne jak rika altt, zabit jich par koleckem, pak ziskas mece ve verzi 1, pak zabiejs par normalnich vojaku, pak zase par duchu a jakmile vzdy jich par zabijes, ziskat zase nejakou schopnost co jsi vratil do toho stromu.. a az je VSECHNY vyvrazdis, zmizi to cerveny a budes moct

jit dal..

EDIT: to DcDusa -> musis ten stred pritahnout k sobe, jakmile bude vytazenej, tak rychle nez se zasune, delej kotouly k boku toho utvary a tam je dira a tou se prekutalis na druhou stranu mistnosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potreboval bych poradit nevim jak dal sem tady

t_screenshot0m_a10af23.png

edit:(muzu pridat vetsi screen)

CHJO JE TO TU X KRAT POPSANE!!! KOUKNI O PAR STRANEK DOZADU A ZJISTIS ZE MAS JIT DOLEVA A DOLE V TOM KVARU JE JAKOBY DIRA A DO TE VLEZES! ;)

Anonym az bude na zemi a bude se dobijet tak vlez do toho ohniveho kruhu :)..a pak mackas kolecko...a ono to vystreli paprsek svetla 8-)...a to je vse...pak nasleduje in game animace a tim to skonci :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno to jsem prave uz udelal.. asi jsem narazil na nejaky bug ve hre.. normalni vojaky jsem vsechny pozabijel uz se mi objevuji jen ti bili duchove, kteri neutoci a pruchod mam stale zablokovany..

Tak to je divny, pokud pozabijis vsechny duchy a vsechny vojaky a stale se generuji novy duchove, tak to opravdu asi bude nejaka chyba.. Protoze jakmile ty duchy vyvrazdis, tak by se to melo otevrit a nemeli by se porad genetovat novy..

To Ski, diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu