Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to já bohužel nedohrál ani jeden díl protože sem měl oba dva zrovna vadný a na určitým místě se zasekli,ale kdyby mi někdo chtěl třeba pujčit funkční dvd5 rip tak se zlobit nebudu :D

To se mi take stalo, ale pak jsem si stahnul z gamestorrents.com a to slo v pohode.....klidne bych ti to dal ale PS2 uz je nekde ani nevim kde u nekoho ciziho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já bohužel nedohrál ani jeden díl protože sem měl oba dva zrovna vadný a na určitým místě se zasekli,ale kdyby mi někdo chtěl třeba pujčit funkční dvd5 rip tak se zlobit nebudu :D
Kdyby jste hráli jen originály,tak si ušetříte TYTO problémy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej divej te vo mi to napsalo na jejich strance:

Congratulations Nasko, you have been added to receive a free God of War: Chains of Olympus "Special Edition" UMD™ demo. The free demo will be sent to your address by mail.

maji mi ho poslat na e-mail

Do CR ti to bohuzel neposlou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej divej te vo mi to napsalo na jejich strance:

Congratulations Nasko, you have been added to receive a free God of War: Chains of Olympus "Special Edition" UMD™ demo. The free demo will be sent to your address by mail.

maji mi ho poslat na e-mail

v tomto pripade znamena MAIL postova schranka... nie e-mail... vsak je to UMD! :lol:

inak toto bude pecka uz sa tesim! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle uz je aj na mna moc....

http://pspupdates.qj.net/New-God-of-War-pictures-of-mayhem-and-destruction-YAY-/pg/49/aid/91129

to si asi spletli a dali tam obrázky z ps2 verze,že? .....:wohow::wohow::wohow:

lol,v komentářích na qj někdo píše že ho ty obrázky zklamali že prej ve videu mu to přišlo lepší. to si asi moc nezahraje když je slepej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si asi spletli a dali tam obrázky z ps2 verze,že? .....:wohow::wohow::wohow:

lol,v komentářích na qj někdo píše že ho ty obrázky zklamali že prej ve videu mu to přišlo lepší. to si asi moc nezahraje když je slepej!

Presne tak :) obrazky vyzera este lepsie ako video!! a to je uz co povedat... nieco ohromne... naozaj asi jedna z najlepsich hier na PSP... a ta grafika... nieco neskutocne... pokial ma hra chyti, tak si urcite kupim UMDcko... tato hra si to zasluzi...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak :) obrazky vyzera este lepsie ako video!! a to je uz co povedat... nieco ohromne... naozaj asi jedna z najlepsich hier na PSP... a ta grafika... nieco neskutocne... pokial ma hra chyti, tak si urcite kupim UMDcko... tato hra si to zasluzi...

Toto sem tusil uz pred 2 mesici (PS2 verze udelaly sve).......8)

Ted je v dohlednu killer-titul Driver 76, upreme pozornost momentalne na nej:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu