Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no ja sem dal kombo neco malo pres stopade a na tu posledni svini se musi tak ze na ni budete vracet ty jeji zeleny koule a pak kdyz spadne az dolu a bude kolem sebe mit tu tmu tak si stoupnete do toho zlutyho kolecka a mackejte kolecko,pak uz jen mackejte cudliky ktery to po vas bude chtit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau all jsem asi v druhé misi takové tajemné městečko trošku dál vyjedu takovym kolečkem do dalšího patra a tam na mně vyjedou nejací panáčci co házejí bomby ty zlikviduji a pak je ještě jeden koněv za zamčenou bránou a toho nemůžu zabít ten mně brání v otevření dveří prosím pomozte:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau all jsem asi v druhé misi takové tajemné městečko trošku dál vyjedu takovym kolečkem do dalšího patra a tam na mně vyjedou nejací panáčci co házejí bomby ty zlikviduji a pak je ještě jeden koněv za zamčenou bránou a toho nemůžu zabít ten mně brání v otevření dveří prosím pomozte:cry:

MAm pocit ,ze jsem tam taky na minutku zkysnul.Pokud si pamatuji,tak se kousek vrat,prehod paku a asi budes muset s tim kolecke zajet zase zpet dolua tam najit cestu k borcovi co hazi bomby.

Pak se vratis a vpoho otevres dvere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls som v Jails of Tartarus, a mam tu zásek,potočím dvomi kolesami,a posune sa mi dole taky stupienok,skočím naň,ale na druhý nemožem ani za nič skočiť,už som to skúšal X-krát a nič,neviete niekdo či mám ešte niečo urobiť,alebo kde je problém,je tu ešte taká ruka,čo sa hýbe,ale neviem či niečo robí,ďakujem za odpoveď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem hledal tak 20 minut a fakt mě to už nebavilo, navíc to co řekl TwiCe považuju za blbost, neotevřeš to ani kdybys to načasoval sebelíp, stačilo napsat, že to jde obejít, ne :? jestli je to pro tebe takovej problem tak pardon, ale myslim, že to byl od tebe akorát spam :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem hledal tak 20 minut a fakt mě to už nebavilo, navíc to co řekl TwiCe považuju za blbost, neotevřeš to ani kdybys to načasoval sebelíp, stačilo napsat, že to jde obejít, ne :? jestli je to pro tebe takovej problem tak pardon, ale myslim, že to byl od tebe akorát spam :dozey:
hmm tak sem teda blbej no. nebo ze by zazrak? ... ja to neobchazel....a otom kdo spamuje bysme si mohli pokecat..

Lukardo vedle je tam natazenej retez po kterym muzes cupitat dal..

Edit: njn :D ale udelal sem to 2x (kdyz sem to hral poprve i podruhe tak sem to tak udelal :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz si prectes co ti tam pisou .....tak to pochopis....

kdyz na tebe vystreli tak zmackni L on ten stit to do sebe nacucne a hodi z5

PS: ty by si nemohl hrat logicky hry :D (neber to ve zlym)

ski: ja to mackal jednou a ok

(ale dit vysledek je stejnej..takze radsi rapidne spamuj Lko :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls som v Jails of Tartarus, a mam tu zásek,potočím dvomi kolesami,a posune sa mi dole taky stupienok,skočím naň,ale na druhý nemožem ani za nič skočiť,už som to skúšal X-krát a nič,neviete niekdo či mám ešte niečo urobiť,alebo kde je problém,je tu ešte taká ruka,čo sa hýbe,ale neviem či niečo robí,ďakujem za odpoveď

tak tam jsem taky a nevim kam dal, skakal jsem to asi 50x a nic ... poradte pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu