Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele zse se ptám jsem v takovym zníčeným městě tam kde se musí různě přeskakovat přelejzat všude skamenělí lidé tam je když to vše proběhnu takový rozbořený hrádek bo tak něco pak jsou tam zničený schody přes nějakou řeku bo co a neim jak dál co mám udělat prosím pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zkejsnul u tý zrůdy na tom mostě jak se na ní maj strhnout ty zbytky věží...

je to uroveň střední... nevím jak je to přesně ve hře... nechcete mi někdo upnout save co je za tou zrůdkou???:D:)

Jestli neumis kroutit joystickem dokola tak si lama:lol: jinak se musis vzdycky krýt... L+R...a vzdycky kdyz prestane kousat hlavou tak uderit a pak zase L+R...;):D...tak ti neubere zivot...:D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls zasekl jsem se u takovy blbosti delam to na normal a jsem u takovyho kone(nejdriv jsem musčel posunout 2 sochy a pak vysunout takovy schody a oak jsem prisel k nejakymu konikovy u kteryho je neco na er)

no ael ty musíš jít jak to vysineš tak tam je takovej průchod v levo a v pravo jak to vysuneš tam musíš vejít posunout zase sochy a potom vyskočit v tý druhý místnosti na ten výklenek a tam zmáčknout R a mačkat kolečko pak vyjít z tý místnosti vykákat ke koni a dát kolečko před ním a potom už to zvládneš sám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAM zasek je to asi prvni mise je to jk mam dat tu mrtvolu na takovy kolo a otevevrou se vrata a pk a kdyz projdu tk tam sou dasli vrata a zas to kolo ale newim jk se mam dostat pres ty dvere potoze kdyz na to slapnu tk se otevrou ale kdyz du pryc ta kse zas zavrou tkze newim jk dal pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAM zasek je to asi prvni mise je to jk mam dat tu mrtvolu na takovy kolo a otevevrou se vrata a pk a kdyz projdu tk tam sou dasli vrata a zas to kolo ale newim jk se mam dostat pres ty dvere potoze kdyz na to slapnu tk se otevrou ale kdyz du pryc ta kse zas zavrou tkze newim jk dal pls poradte

Musis jit jakoby za to telo kde puvodne lezelo ;) (jakoby z obrazovky) a tam je bedna! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli neumis kroutit joystickem dokola tak si lama:lol:

tak to ti musim oponovat, kdyz jsem kroutil u baziliska joistickem poprve tak to vubec neslo...delal jsem to spravne jenze ten joistick nesmis "kroutit" az uplne dokonce...proste nesmis ten joi davat uplne nejvic do strany... pak ti to nepujde, musis s tim kroutit lehce, nesmis hodne do strany (no vysvetlovani mi moc nejde no :roll: :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zkejsnul u tý zrůdy na tom mostě jak se na ní maj strhnout ty zbytky věží...

je to uroveň střední... nevím jak je to přesně ve hře... nechcete mi někdo upnout save co je za tou zrůdkou???:D:)

jen ti poradim jak ji rychleji sundat a neprijit o zivoty,drz se proste vlevo a skakej a sekej ji do jejiho posledniho oka ... vzdy jak se do nej trefis tak si pockej az zacne chrlit ohen a skoc a porad dokola , proste ji musis sekat do jejiho posledneho oka .]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau, ja mam ted zasek a vubec nevim jak dal a kam jit, sem na takovy louce, kde sem se poprvi setkal s kratosovou dcerou, chodej tu nejaky duchove, ale ja vubec nevim kam mam jit nebo co udelat, stratil sem taky vsechny schopnosti. dik za radu

edit: tak uz sem na to prisel staci zabit ty duchy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu