Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

musis zabit duchy...stejne si porad rikam jaktoze maj vsichni tolik zaseku ja gow udelal jen s jednou mlou pomoci kamosa...a dost lidi se tady pta na to jak ma neco udelat kazdou chvilu... LIDI ZAPOJTE MOZEK!

me to napadlo hned ze je mam zabit, ale me se objevovali porad dokola, az kdyz sem hru vypnul a znova zapnul tak to slo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Mám zásek v té části kdy musíte pomocí paprsku odemknout čtyři sochy a dát je na podstavce, to udělám , socha koně potom vyjede a já ji aktivuji, potom se racím zpátky do středové místnosti kse jsou tři průhledný chodníky a jedním z nich se dotanu do místnosti, kde si člověk musel povytáhnout stěnu a z leva do ní vejít aby se dostal do další místnosti, ale teď je to rozbytý a to madlo tam není, jen tu jednu pravou sochuý můžu zasunout zpět, ale nic se nestane...prosím o radu:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch cest je tam několik a některé nejdou vidět, dokud na ně nevstoupíš. V něktém z výklenků by měl být východ pryč.

Teď jsem si přečetl tvůj příspěvek pořádně. Musíš ulomenou ruku s klíčem u jedné sochy nahradit sebou. Použij světelný štít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Mám zásek v té části kdy musíte pomocí paprsku odemknout čtyři sochy a dát je na podstavce, to udělám , socha koně potom vyjede a já ji aktivuji, potom se racím zpátky do středové místnosti kse jsou tři průhledný chodníky a jedním z nich se dotanu do místnosti, kde si člověk musel povytáhnout stěnu a z leva do ní vejít aby se dostal do další místnosti, ale teď je to rozbytý a to madlo tam není, jen tu jednu pravou sochuý můžu zasunout zpět, ale nic se nestane...prosím o radu:bash:

ty pravou sochu ( z pohledu když tam přijdeš ) dotlač k tý stěně a pak ji rozbij > vznikne tam místo kde nabiješ štít a pak ti vyjede ten kůň .

GoW dohránmo za 6,5 hodiny v GOD mode :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám problém ... Spíš teda sháním radu, nebo tip.

Jsem - asi - na konci hry, kde bojuju s nějakou ženskou. Abych to upřesnil, vstoupil jsem do nějakýho obrazu, objevil se na louce, kde jsem zlámal vaz několika duchům a teď tam bojuju s ženskou. Mezitím pak musím přizdit ruku tomu kamenýmu obrovi. No a tu ženskou prostě nemůžu sundat. Když už nemá životy, padne na zem a po pár sekundách se zmotá a má zase půl životu? Jak na ní? Jěště je uprostřed takovej kruh, ve kterým, když stojím se štítem vyzařuje paprsek. Možná něco s tím. Za radu moc dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu to zkusit, dám vědět, jak dopadl match :D

Tak hotovo, dohráno :)

Jen kdybych neměl debilní riup, tak snad by byla poslední ukázka, takhle to nemělo cenu ani dohrávat :/

Dariusovi posílám THX :)

// Anonymous_: priste pouzij edit..

Tak hotovo, dohráno :)

Jen kdybych neměl debilní riup, tak snad by byla poslední ukázka, takhle to nemělo cenu ani dohrávat :/

Dariusovi posílám THX :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Všichni,

Už se Vám někomu povedlo zabít Charona, když pro Vás přijede na lodi?

Když ten fight prohrajete, tak Vás shodí z lodi jste v takových jeskyních.

Co ale když ho porazíte? Napadlo mě to, když jsem s ním prohrál, ale hru jsem už nechtěl znova nahrávat a navíc jsem měl málo životů, takže bych ho stejně nedal.

Díky za info.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu