Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zkus skakat a mlatit je ze vzduchu podu uz to tvoje postava umi

Což to už umí, ale spíš bych viděl problém v něčem jiným...Sem už na začátku toho "pekla", jak tam jdeš před tu velkou bránu a objevujou se tam takový ty lítacípotvory a s nima se tam naspawnujou 2 ty zelebý padlý vojáci se štítama a aby ses na ně dostal, tak musíš udělat kombo na zemi.Jinak do nic nejde žádná dmg....:bash:Ty lítací nejsou problém, ty sundám tak, že se schovám za štít a pak se "roztočim" a je s nima konec, ale s těma velkejma si nevim rady.Akorát sem potom schovanej za štítem a oni do mě mlátěj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus ctverec, ctverec trojuhelnik. tim jim rozbijes stit a pak je to v pohode je dodelat. BTW na ty litaci pouzivej kolecko. je to efektnejsi :) ale rozhodne ne efektivnejsi. Jinak v tyhle hre mi vadily dve veci. 1. lagovani-prvni hra ktera mi kdy olagovala a to ve videích a když se načítala nová část herního světa. U jinejch her sem tenhle problém neměl. A eště mě vadilo že to je celkem krátký. dohrál sem za dva dny... Crisis core mi zabralo 15 hodin čistýho+cca 2-3hodiny pokusů kdy mě zabili a já musel jet znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky bych potřeboval radu. Sekl jsem se v misy The Caves Of Olympus. NA netu jsem našel návod ten zní : Skočte do vody, přeplavte na druhou stranu a po stěně vylezte nahoru. Doběhněte k soše a vezměte si z ní Triton´s lance (můžete se potápět). Skočte zpátky do vody, potopte se a doplavte k mříži napravo. Pomocí R zničte mříž, plavte tunelem dál až nakonec a přehoďte páku. Vyplavte na povrch, vylezte na stěnu a dejte se nově otevřenou chodbou nalevo. Vylezte až úplně nahoru a protáhněte se pod vraty. Zabijte minotaura, otočným mechanismem aktivujte most a přeběhněte na druhou stranu. Zvedněte vrata a shlédněte animaci s polonahou dívkou. Utíkejte podél řeky, doplavte na pevninu a zabijte ohnivé strážce. Opodál si uložte hru, jděte do další místnosti a uprostřed si vezměte Primordial fire. Okolní sochy ožijí a začnou po vás metat firebally. Pomocí tlačítka L je odrazte zpět proti nim a po jejich zničení získáte magickou schopnost Light of dawn. S její pomocí zničte okolní přisluhovače, vydejte se prostřední cestou kupředu a otevřete dveře. Na útesu zneškodněte několik ohnivých strážců, seskočte do vody a portálem se vraťte zpět do Héliova chrámu.

Já už všechny zabil a mám najít pod vodou nějakej portál, ale nic tam nevidim. Dveře pod vodu jsou zaseklý kamenama tak nevim kde najdu ten portál. D9ky moc za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:):):)neukamenujte me ,,,,,ctu tady sami chvali na tuhle hru tak sem se rozhod ji skusit ale hra me vubec nechytla bojim se to napsat jako nejhorsi hru na psp abych nedostal BAN:):)

marek_2080: Kdybys napsal nejaky duvody, proc se ti hra nelibi, kamenovani by ses bat nemusel ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní , ale potřeboval bych poradit , nevím jak dál :(

Možná víte jak sou takový ty dve sochy a musíte je posunout na mista ke stene aby se vam ukazal "klika" za kterou taháte a ze stěny se stávají jako kdyby schody na které musíte skocit a zase nahoru , a ta stena jak pustite tak se zase dává dohromady , jak vylezete nahoru je tam Kun na zadních nohach a u něj neco napsaneho , a dveře , za kterými sou truhli s červenými tečkami ... no a nevím jak dál nevíte někdo pls ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj taky bych potřeboval radu. Sekl jsem se v misy The Caves Of Olympus. NA netu jsem našel návod ten zní : Skočte do vody, přeplavte na druhou stranu a po stěně vylezte nahoru. Doběhněte k soše a vezměte si z ní Triton´s lance (můžete se potápět). Skočte zpátky do vody, potopte se a doplavte k mříži napravo. Pomocí R zničte mříž, plavte tunelem dál až nakonec a přehoďte páku. Vyplavte na povrch, vylezte na stěnu a dejte se nově otevřenou chodbou nalevo. Vylezte až úplně nahoru a protáhněte se pod vraty. Zabijte minotaura, otočným mechanismem aktivujte most a přeběhněte na druhou stranu. Zvedněte vrata a shlédněte animaci s polonahou dívkou. Utíkejte podél řeky, doplavte na pevninu a zabijte ohnivé strážce. Opodál si uložte hru, jděte do další místnosti a uprostřed si vezměte Primordial fire. Okolní sochy ožijí a začnou po vás metat firebally. Pomocí tlačítka L je odrazte zpět proti nim a po jejich zničení získáte magickou schopnost Light of dawn. S její pomocí zničte okolní přisluhovače, vydejte se prostřední cestou kupředu a otevřete dveře. Na útesu zneškodněte několik ohnivých strážců, seskočte do vody a portálem se vraťte zpět do Héliova chrámu.

Já už všechny zabil a mám najít pod vodou nějakej portál, ale nic tam nevidim. Dveře pod vodu jsou zaseklý kamenama tak nevim kde najdu ten portál. D9ky moc za radu :)

Mám stejnej problém , zkusil sem i odpověď pod tím ale nic

Dostanu se dycky pod vodou k těm truhlám a tam skončím a nevím jak dál , nahoře po té zdi už sem vylezl a vzal to , ale nevím jak se dostanu do té klece pod tou vodou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tedka jak je tam ten kun notos the south wind tam taky nwm co mam delat lejzr sem dal na 2 dvere posunul sem sochy na ty kolecka ale zbytek dveri nejde co mam delat pls

ale jde , musíš je nastavit tak aby ti otevřeli další sochy .... na stranách ;)

potom to musíš poskládat tak aby smeřovali na koňa co ti vyjede..myslím že to byl kun uz si to moc nepamatuji ... a potom jit k te sose velke uprostred a zmáčknout tuším ten štít co si dostal ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls nevěděl by někdo jak zlikvidovat toho Dark Angela tuším, že někde na konci... vždy mu dám klepku tak že spadne z toho jeho sloupu na kterym stojí a kropí mě vsim možným.. no prostě když už má hrozně málo HP tak spadne a něco černýho a zelenýho na zemi se tam děje a najednou Angel zase povstane a má skoro 25% a to je pořád dokola... nevěděl by někdo jak na to???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu