Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

¨No také jsem se zasekl u toho koně ale přišel jsem na to až po 2 dnech. Hodně lidem se tento problém stal ale už se těším na GoW 2 a grafika i hratelnost suprová !!

tak byl to zasek no, jsem furt myslel ze se ma neco udelat nahore s tim konem, pac u nej svitila tecka, ale to bylo jen kvuli tomu napisu... bylo jasny ze zpatky se v primocary hre vubec nechodi, nebo jen vyjimecne (parkrat se v GoW vracite) takze jsem proste zkoumal ty schody... jenze jako pravak jsem k nima poprve bezel z pravy strany a tam nic... no az pak pozdejc jsem se na to podival z levy :) ty jo ale ted si nejsem jistej jestli jsem se jako srab mrknul do navodu nekde na webu, nebo na to prisel sam :) ale mam pocit ze sem na to prisel sam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

sem dalsi z rady tech co nevi co dal a zadam starsi a schopnejsi o pomoc de oto ze nevim co dal necekane ale hraju to asi 2 hodiny a tak jeste enjsem tak skusenej sem v oblasti kdy se zamnou zavrou dvere ja zasunu dve sochy do zdi vytahnu nejake 2 schody co se zasouvaji vyskacu po nich ke konovi a tam si neco prectu a to je vse co vim pls tak nekdo ochotnej mi rict co dal :cry::psp:

uz sem nato prisel sory za spam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sonic : Myslis na ty lodi ????

Vzdy podsekni tri sloupy (po jednom jak pises ) a je to ne ?? a ten zivot : hlavne se musis skakat a uhybat se vzdy jeho utokum a potom hned zautocit kombem a dam vzdy to kombo s plamenem jak ho takto porazil pokat ti to nako pomuze .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Panstvo, potřebuju helpa. Zasekl jsem se někde u Hádese. Je to přesněji tady tahle místnost http://guides.ign.com/guides/886122/page_27.html. Je to taková skoro aréna, vyskočil tam minotaurus plus 4 lučišníci, pak další minotaurus (po killnutí prvního) a další 4 lučišníci. Je tam save point a vím, že jsem u toho save pointu proboural zeď. Tam byla taková "římsa", na jejímž konci byla bedna, co obsahovala ty červené blbce. A teď nevím, jak dál. Ten návod říká, že je tam ještě jedna místnost, která se dá probourat, bohužel tu první jsem proboural náhodou a teď nevím, jak tu druhou poznám. Nevím, jak dál. Říká to taky, že je to "někde vzadu napravo", ale nic jsem tam nenašel. Jak dál prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

endhalf...po zabiti minotauru vyjdes po schodech nahoru tam je ten savepoint a zed kterou rozbijes, pak pujdes dal a prejdes po rimse na druhou stranu tam zase rozbijes zed/to poznas je takova promackla/prehodis paku,slezes dolu do otevrenych dveri :)

EDIT:tady sem nasel jeste video kdyby si to z meho vykladu nepochopil :D

jinak super hra mam dohrano na vsechny obtiznosti :)..skoda ze je tak kratka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu