Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj,

dvě páky jsem otočila a skáču jak das a furt je něco blbě. Nahoře jsem rozbouchla řetěz, ale stejně to nešlo.

Už ste to tu hráli někdo i íckrát, tak doufám, že někdo pomůže ... je blbý, že se zatím nehnu dál. Jinak je to fakt super hra a dost zábavná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovy problém s bossem.

Jsem v misi Docksf Sharon a nevim jak mam porazit Sharona.

Mlátim ho až má polovinu života potom vyskočí na řísmu a dobíjí si životy a když si je dobije tak vystřelí z podpalubí nejakej divnej plamen a já chcípnu.

Pls poradte jak ho porazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

cau zasek sem se v jedne casti hm je tam jak se tam hodne otacej ty blbosti a presekavaj retezi a tim jak to otacite se porad snizujou takovy kruhy bo co to je po kterych musite vyskakat na druhou stranu:psp::psp::psp::psp:

newim jestli bduete vedet ale uz si newim rady uz to lustim tak 2 hodiny

ael jedna otaciva blbost je porad v zemi a nevim jak to udelat aby vyjela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli vim co myslis tak do ty otacny blbosti co je pod kamenem bouchni kamenou pesti (sipka dolu vymena zbrane) nemohl bys poslat screen ?

no ja uz mam obe ty kktiny asi dany dole:psp: ale nejde to preskocit ani za hovnno zkousel sem to tak 15X a vubec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli s tim bossem bojuješ poprvý, tak Diovu rukavici ještě nemáš - dostaneš jí později. V tom případě se musíš nechat zabít, ale hra tim pro tebe nekončí, strážce podsvětí tě akorát hodí kamsi do ňákejch kobek, odkud můžeš pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu