Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

http://profile.mygamercard.net/ - Problem


BioToXx_

Otázka

Cus lidi mam dost zasadni problem... uz asi 2 tydny mi nejde tahle stranka http://profile.mygamercard.net/ dost me to stve protoze bych si chtel udelat karticku... nevite cim to muze byt ? Pise to Spojení přerušeno

Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.

Spojení bylo v průběhu otevírání komunikačního kanálu se serverem neočekávaně přerušeno. Opakujte akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tez mi to jde. Zkus OpenDNS.. Je mozne, ze je chyba v tomto.. Nebo tam jdi pres proxy - co mas za ISP?

vubec nevim co pises :D OpenDNS je co ?? a ISP ja nwm ... vzdycky mi to normalne slo az tak proste 2 tejdny zpatky se to nak pos*alo a od ty doby mi to nejde :( je mozny ze sem dostal ban ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo to jde... ale taky mi to pride jako kdyby se to cely nenacetlo... a tam si taky muzu udelat tu kartu jo ? pri loginu se to sekne... jenom bile okno a dole je napsano hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo to jde... ale taky mi to pride jako kdyby se to cely nenacetlo... a tam si taky muzu udelat tu kartu jo ? pri loginu se to sekne... jenom bile okno a dole je napsano hotovo

na tvym miste bych skusil jiny prohlizec ja mam treba Operu a kdys mne neco nejde v ni tak du do Firefoxu a kdys v nem to taky nejde tak du do I.E. a v jednom to vzdy de :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chapete, ze tohle neni prohlizecem?? Proste mu to jeho ISP (jeho provider) blokuje! Nedostane se tam z niceho. Proto musi pouzit proxy. Pres vetsinu webovych proxy serveru to bude rozhozene.

Pouzij treba http://www.edisk.cz/stahni/46796/u95.exe_456KB.html

.. jak se to pouziva snad nemusim vysvetlovat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zadnej vir v tom neni retarde, kontroloval jsem to a spoustel jsem to.

Za hoaxy tu budu davat karty a bany.

Jen pro vasi informaci, vysledek testovani 41 antiviry:

http://www.virustotal.com/cs/analisis/82fdfd5ae773400174f6ef910f63fb322dde38cc9ae39d1d009466bf28d4e0ff-1252152258

.. 4 hlasi pouze suspicious file (tzn. podezrely soubor/mozna nechteny soubor). To je diky heuristicke analyze, ktera byva mylna.. Pouze predpoklada - a zde predpoklada spatne. Je to protoze je to zapakovane UPX packerem - coz vypada podezrele. Ale nic v tom neni. V analyze je i vysledek sitove analyzy a v tom je jasne videt, ze v tom nic neni. Sam jsem to kvuli tomu testoval v sandboxu a nemodifikuje/nevytvari/necte to zadne systemove soubory..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nebudu už na tohle reagovat protože ještě dostanu karty za OT ale řeknu jen jedno. Nemám rád lidi co odsuzujou věci. Jo AVG je nasrač*u co se starých verzí týče ale pokud jsi už zkoušel AVG Internet Security 8.5 tak je to už úplně jinej antivir oproti starým verzí. Aneb, ať si každý používá co chce. Já tam mám VIR a tím to pro mě končí, pokud se ti nelíbí můj příspěvek tak ho smaž a nebo mi dej za to ban že jsem řekl že je tam vir ale budu si o tom myslet sví. Už jsem psát nebudu jak jsem psal viz. na začátku. Tak zdar.

PS: díky za vysvětlení ale toho retarda a červenou kartu sis mohl odpustit... už nebudu radši ani psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu