Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový X360


davidv1468623429

Otázka

Mám důležitý dotaz. Chystám se zítra kupovat xbox 360, ale jestě si to rozmýšlím, jestli má cenu 3 roky po vidání kupovat nový xbox, ikdyž vzhledem k chystanému projektu natal se microsoft této platformě bude stále věnovat. Také bych chtěl vědět, jaké je objektivní srovnání někoho z vás majitelů xboxu vzhledem k ps3, případně kterou doporučíte. Děkuju moc a nepište mi prosímm hlouposti, potřebuju to vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Natal by mel byt prej jen jako dodatek k stavajicimu xboxu. Neco jako napr live kamera nebo joystick. Dalo by se rict. Ale vsechno jsou spekulace. Bude se to vedet az se to vyda...

xbox - da se flashnout, hrajes hry co si stahnes - zajimave tituly co na PS3 nejsou

PS3 - neda se flashnout, nehrajes hry co stahnes - zajimave tituly co na xbox nejsou....

Jeste bych chtel rad doplnit jednu skutecnost.

Xbox live - platis si za hrani online ale nejsou zadne lagy, servery nejsou pretizene a staraji se o to, muzes stahnout demo skoro kazde hry.

XBOX marketplace - kupujes si doplnky ke hre (mapy, atd) anebo si kupujes arcade hry, ktere se na DVD neprodavaji.

na xbox ani nemusis vypalovat hry aby sis zahral, sice ne moc dlouho, ale zahral :) (dema, arcade)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Natal je jen jak bych ti to řekl. Jako PC a Webcamera. Xbox360 tu bude ještě dlouho a určitě se ho vyplatí koupit. Natal si jak jsem zmiňoval si klidně dokoupíš (určitě se to bude prodávat i samostatně). Zcela pravděpodobně kdyby jsi čekal tak dostaneš stejně samotný Xbox360 akorád tam budeš mít přibalený NATAL. Takže je to na tobě. Rozdíl mezi PS3 a Xbox360 je tady theardů a na googlu tisíce článků že si o tom každý udělá svůj obrázek. Já osobně doporučuju Xbox360. PS3 mi nevyhovuje ovladačem, velikostí PS3, velká cena (PS3 SLIM je už ale nižší ale o tisícovku mín seženeš Xbox360 ELITE) platíš tam vlastně hlavně za Blueray mechaniku. Tich článku atd. je fakt mraky. Najdeš je na každým rohu.

Zkácený výsledek: Ber Xbox360. Microsoft udělal skvělé slevy a je to fakt za pakatel za super mašinku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kedze sa zamkol topik "Kdy koupit", kde sa rozoberal NATAL, tak mi neda na to nereagovat.

Ingnition napisal: "sport tam bude bezesporu a o dalších typech se nedá spekulovat ;) "

- ja sa pytam, aky sport? Ako ho teraz pozname s mnozstvom tlacidiel? Hokej, futbal, basket? S NATALOM si ich viete predstavit ovladat? JA NIE!!!

Rychlahuba napisal: "natal bude suprova vecicka uz podle youtube kouknete na ty vydea..."

- ty veris tym reklamnym videam, kde "hraci" napodobnuju to, co sa deje na obrazovke? :cheesygrin:

NATAL bude tak jedine dobry na velmi jednoduche hry, pre zabavu na "party" a nie na seriozne, vazne hry - FPS, RPG, Basketbal, Futbal, Hokej, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tohle téma zavání flamem a raději by ho měli zamknout.

Ale řeknu ti můj názor, protože jsem měl jeden rok PS3 a nyní mám Xbox 360, takže si myslím, že můj náhled na věc je dostatečně objektivní.

PS3 sice stojí 7 500 Kč, nemůžeš na ní vypalovat hry, to všechno je pravda, ale zase ti mnohem lépe poslouží jako domácí multimediální centrum = větší spektrum využití. Ano, xbox 360 Elite stojí pouze o 500 Kč méně než ps3, ale za těch pětset k němu nedostaneš nic mov víc, než k PS3, protože PS3 má taky 120 GB HDD, který navíc můžeš vyměnit za téměř jakoukoliv 2,5ku a nemusíš si zbytečně kupovat drahý HDD do xka (ano o možnosti dát si ten WD BVES série do krabičky vím, ale tyto disky se už nedají moc sehnat a krabička taky něco stojí, takže celkově je lepší hdd do PS3). Xbox má placený live (hraní online) a je pravda, že má všechny služby fakt promakané a s těchnickými problémy se setkáš málokdy, ALE za tu dobu, co jsem vlastnil PS3 jsem se nikdy nesetkal s tím, že by třeba servery padaly nebo byly jiné problémy, takže argumentovat to tím, že xbox live má bezproblémový chod je ok, ale to má ps3 taky a zadarmo;). Nebudu se zmiňovat, že PS3 má blu ray mechaniku, to určitě víš. Navíc má PS3 Home, což je takový virtuální život, to třeba xbox nemá.

Xbox má lepší ovladače, to je svatá pravda (to neznamená, že PS3 má nějaké příšerné ovladače:) ). Taky má větší nabídku her ke stáhnutí, to je pravda, ale pokud už se tedy uchýlíš k tomu, že si ho flashneš, tak to nevyužiješ. Co se mi dál líbí na xboxu je to, že ovladače vydrží mnohem déle (používal jsem standartní baterky energizer), zní to neuvěřitelně, ale poprvé, s těmi baterkami, které byly přibaleny k ovladači mi vydržel 18 dní, což mi přišlo neuvěřitelné! U PS3 bych to musel nabít po dvou dnech. Xbox, ale zase na druhou stranu víc hučí, než ps3 (80 GB model), takže to je pro mě mínus.

Takže hlavní rozdíly a věci, které by ti měly pomoct se rozhodnout bych viděl v tomto:

Xbox 360

- možnost flashnout a stahovat hry

- o dost lepší ovladač

- musíš platit, abys mohl hrát online

- nepraktický hdd a větší hlučnost

PS3

- hraní online zdarma

- tišší konzole, praktičtější hdd

- blu-ray mechanika

- Home (což je výhoda jen pro někoho, ale i tak dávám kladné body Sony, protože Microsoft toto nemá)

- ovladač je horší než u Xboxu 360

- není možnost hru "úplně" nainstalovat na hdd

- větší cena (což záleží na tom s jakou verzí xka srovnáváš;) )

O hrách = only PS3/Xbox 360 titulech se bavit nebudu, to si musíš zjistit sám...

Takže pokud nechceš utrácet za hry, tak bych bral xko, ale zase mnohem lepší pocit jsem měl, když jsem si tu hru koupil a měl jí doma krásně v originální krabičce se vším všudy.

Takže z ekonomických důvodů ber Xbox 360

Z víceučelovosti ber PS3

Ještě jedna věc na konec, nechci se s nikým hádat, toto jsou jenom moje názory, u kterých můžu říct, že jsou objektivní, protože znám dobře obě dvě konzole.

Nejlepší je mít i PS3 i Xbox 360, toť je můj názor:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jestli chces hry kupavat ber PS3 jedina nevyhoda je snad gamepad a vyssi cena ale tim to hasne...

NATAL bude pic*vina. jak dlouho te asi bude bavit stat pred monitorem a kosit nacky v CoD8? jak budes strilet? jak budes chodit? jak budes hrat vecer? kolik her to bude podporovat? a nasel bych dalsich tisic duvodu proc si o NATALu myslim ze je blbost

a jeste

dalsi vec je ze xbox vykonem konci, jasny ze tady jeste par let bude ale lepsi grafiky nez v GoW2 uz se nedockame (kluci z EPICu tvrdi ze z Xka vymackli 90% jeho vykonu a framerate i tak mistama chodil pod 25 snimku, PS3 z MGS4 macka nejakych 60% a to je podle me hra s nejlepsi soucasnou grafikou => do budoucna na tom bude PS lip) o poruchovosti ani nemluvim

ALE jestli na hry nemas a budes je krast tak samozrejme xbox...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jestli chces hry kupavat ber PS3 jedina nevyhoda je snad gamepad a vyssi cena ale tim to hasne...

NATAL bude pic*vina. jak dlouho te asi bude bavit stat pred monitorem a kosit nacky v CoD8? jak budes strilet? jak budes chodit? jak budes hrat vecer? kolik her to bude podporovat? a nasel bych dalsich tisic duvodu proc si o NATALu myslim ze je blbost

a jeste

dalsi vec je ze xbox vykonem konci, jasny ze tady jeste par let bude ale lepsi grafiky nez v GoW2 uz se nedockame (kluci z EPICu tvrdi ze z Xka vymackli 90% jeho vykonu a framerate i tak mistama chodil pod 25 snimku, PS3 z MGS4 macka nejakych 60% a to je podle me hra s nejlepsi soucasnou grafikou => do budoucna na tom bude PS lip) o poruchovosti ani nemluvim

ALE jestli na hry nemas a budes je krast tak samozrejme xbox...

Ty už sem nepiš Idiote....

Jenom takový dodatek sice se XboxLive platí, ale zdá se mi že jde vidět že proto Microsoft něco dělají na Livu je mnoho možností.... Třeba 1vs.100 Atd... Samo že zadara by to bylo lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pjanis dobrej nazor todle same si myslim ja...no a ty rohliku takovou ko*tinu rict ...ze te huba neboli jako myslis si ze kdyz daji do predeje NATAL tak nebudou mit doreseny takovydle zasadni veci?jako je hra ve tme a tak?urcite to neak bude samozdrejmne ze NATAL bude mit i svoje chyby ale co v dnesni dobe nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

omg, sorry za offtopic, ale tem co tu furt pisou jaka bude natal pi*ovina at se dou vy*rat kdyz sou to fanboyove PS3 a nedokazou vystat ze xko bude mit natal

zed je video ze hry Katamari na xku s natalem :

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14357198/project-natal-e3-demo-series/videos/tgs09sny_natal_gmp_katamari.html

nahodou to vypada fajne,

a rozhodne bych radsi koupil xko nez PS3, z vlastnich zkusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
omg, sorry za offtopic, ale tem co tu furt pisou jaka bude natal pi*ovina at se dou vy*rat kdyz sou to fanboyove PS3 a nedokazou vystat ze xko bude mit natal

zed je video ze hry Katamari na xku s natalem :

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14357198/project-natal-e3-demo-series/videos/tgs09sny_natal_gmp_katamari.html

nahodou to vypada fajne,

a rozhodne bych radsi koupil xko nez PS3, z vlastnich zkusenosti...

Presne o tom som pisal, ako to vidiet na videu :cheesygrin: Velmi jednoduche, infantilne hry pre zabavu na "party". Ovladanie FPS, RPG, Basket, futbal, hokej atd. v plnom rozsahu - NATALom nemozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám důležitý dotaz. Chystám se zítra kupovat xbox 360, ale jestě si to rozmýšlím, jestli má cenu 3 roky po vidání kupovat nový xbox, ikdyž vzhledem k chystanému projektu natal se microsoft této platformě bude stále věnovat. Také bych chtěl vědět, jaké je objektivní srovnání někoho z vás majitelů xboxu vzhledem k ps3, případně kterou doporučíte. Děkuju moc a nepište mi prosímm hlouposti, potřebuju to vědět.

čistě můj osobní názor, prosím hned nekamenujte!:

Sony PS3 mohu jen doporučit, po koupi opravdu nebudeš litovat vím co říkám. Je zde 15ti letá tradice playstationu a je to znatelné, hardware problémy nemá, myslím že v současnosti ještě stále nejsou naplno ve hrách předvedeny jeho možnosti. Playstation network - spousta stáhnutelných her, dema zdarma, PS Home a hraní po síti v pohodě a zadarmo. Ps3 je současně Blue-ray přehrávač, dokoupíš jen dálkáč. Nemálo výrobců her, co dnes dělá hry pro konkurenční konzoli získala slávu právě díky playstationu a ten má velkou tradici v japonsku a japonci jsou magoři a je vnich nepředstavitelný potenciál. Za nevýhodu může nám čecháčkům připadat to, že hry musíš kupovat originálky což ale má zase plus v tom že odpadávaj starosti s problematikou kopií a hacknutého hw/fw. Některé majitele ps3 také trápí odstraněná zpětná kompatabilita her z PS2 (PS1 hry jedou).

Microsoft Xbox360 historie ms v konzolovém světě zhruba poloviční oproti sony. Výhoda je, že se zde hry daj pirátit, je tu spousta dalších lidí co ti popíše xbox líp než já. Xko má ale o dost větší poruchovost-znal jsem člověka, co dělal u ms na divizi právě zabívající se analýzou a servisem xboxů 360, takže vím o jeho bolestech. Bych ještě zvážil tuto konzolu pokud nejsi nadšencem ohledně ms. Xko360 je o něco levnější než ps3 (cca o 1-2tis CZK).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

HexeH poruchovost je už stejná jak u ps3 :roll:

tohle LOCK už se to moc rozjelo bavte se o natalu v topicu tomu určený a ps3 vs xbox nemá cenu ps3 je multimediální přístroj xbox je speciálně pro hry

EDIT: všeci(většina) ps3 gamerů nesnanáší xbox bo je od ms a bo je hodně dobrá konkurence jejich dokonalé ps3 :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu