Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Za 50 Credits PC hra


munkiki

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ej dam ti 200 pts kdyz mi sezenes cestinu na stacrafta ktera by my fungovala neakou divnou nahodou sme sosnul francouzkou verzi a cestina ktera je vsude k dostani my po intru a loadingu haze ze nejde najit soubor "xxx" a ze to mam reinstalovat
starcraft je už hodně stará hra a čeština byla jen jedna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ej dam ti 200 pts kdyz mi sezenes cestinu na stacrafta ktera by my fungovala neakou divnou nahodou sme sosnul francouzkou verzi a cestina ktera je vsude k dostani my po intru a loadingu haze ze nejde najit soubor "xxx" a ze to mam reinstalovat
starcraft je už hodně stará hra a čeština byla jen jedna kdo další něco potřebuje?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj a když si někdo myslí že stará hra na PC není jenom kvuli tomu žeje stará .. pak se hádá :D

A když někdo posílá linky na pi*u :D. a musí si je člověk upravit..

Dobrí no ty linky co jsem ty poslal PM ta si na ně v poho kliknu a už mužu stahovat to ty maš pojebanej prohlížeč nebo PC tvůj problém a ta hra co jsem psal že je stará tak když se ani neprodává:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tony Hawk Underground 1 - rok výroby 2003 - wikipedia

Tony Hawk pro skater 3 - rok výroby 2002 - wikipedia

TNH 3 se prodává a je starší.. to je divné co ?

Ty ale nechápeš jednu věc (primitivní)

Tvrdil si, že na PC je jenom Tony Hawk Underground 2, když sem ti napsal že je aji 1 tak si se začal hádat... :D a pak si to odůvodnil tím, není protože je stará :D

Takže poodle tebe není na pc ani Duke Nuke 3, Doom2 , Vláček ... :D:D:D asi ano potom je tvoje inteligence na bodu mrazu:D (asi opravdu na tom Marsu žiješ:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tony Hawk Underground 1 - rok výroby 2003 - wikipedia

Tony Hawk pro skater 3 - rok výroby 2002 - wikipedia

TNH 3 se prodává a je starší.. to je divné co ?

Ty ale nechápeš jednu věc (primitivní)

Tvrdil si, že na PC je jenom Tony Hawk Underground 2, když sem ti napsal že je aji 1 tak si se začal hádat... :D a pak si to odůvodnil tím, není protože je stará :D

Takže poodle tebe není na pc ani Duke Nuke 3, Doom2 , Vláček ... :D:D:D asi ano potom je tvoje inteligence na bodu mrazu:D (asi opravdu na tom Marsu žiješ:D )

To je ale škoda Tony Hawk Underground 1 jsem po pravdě v životě ještě nikdy neslyšel tak mi to i přišlo divné a když jsem jí hledal ani jedna zmínka on ní jen Tony Hawk Underground 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu