Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Puzzle Quest - Challenge of warlords


bobo

Recommended Posts

Diskuze o hre :)

musim rict ze tohle je druha hra na psp ktera totalne pohltila ... ta prvni je lumines ...

hrajete nekdo ? za jake povolani hrajete ?

ja hraju za druida a mam 7 lvl (zatim) ...

takze piste :)

///dovolil som si malicko upravit nadpis... (pridane "diskuze o ") - THeBaNDiT

///vrateny povodny nazov (bez upravy) - THeBaNDiT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noze nacrtni, o com to je ta hra... nemal som zatial tu cest to vidiet... :)

v pohode uprava :) je to mix mezi RPG a puzzliky ... je to normalni velky svet ve kterem muzes chodit po ruznych bodech (mesta , hrady , veze atd) sice to neni graficky znazorneno ale pomoci jakoby ikonek... A boje probihaji v stylu puzzli ... mas 4 barvy many a kazde kouzlo potrebuje ruzne kombinace man ... ziskavas XP a za to mas nove kouzla , lepsi pasivy atd ... muzes si kupovat mece , vystroj ... vazne SUPER !! ... a je to ve stylu neco mezi slide-a-lama (na icq) ale trosku slozitejsi ... ale vazne pecka nemuzu se od toho odtrhnout. Graficky nic moc ale pribeh to ma docela dobry , docela hodne postrannich questu a obrosvsky svet ... doporucuji vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako hra by to nebyla spatna nebejt toho ze ai svindluje,nevim jak jinak si vysvetlit ze mu furt jde presne ta mana kterou potrebuje,ale me ani ho*no, ze ma porad tahy zdarma a jeste me u toho dokaze ubirat tolik zivotu (nehlede na to ze nekteri ti smejdi maji regeneracni kouzla)

myslim ze tahle hra me za jednu hodinu dokaze vytocit vic nez cokoliv jinyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako hra by to nebyla spatna nebejt toho ze ai svindluje,nevim jak jinak si vysvetlit ze mu furt jde presne ta mana kterou potrebuje,ale me ani ho*no, ze ma porad tahy zdarma a jeste me u toho dokaze ubirat tolik zivotu (nehlede na to ze nekteri ti smejdi maji regeneracni kouzla)

myslim ze tahle hra me za jednu hodinu dokaze vytocit vic nez cokoliv jinyho

to je fakt , me to taky nekdy vytaci ... ale chce to taktiku ... kdyz se podivas co presne potrebuje tak to jde ... asi vim presne co mas na mysli ... toho trolla ... staci mu brat vsechny modre mana sutry a davat pozor na lebky a on se z toho nevzpamatuje ... je to vsechno o taktice a svindly tam nejsou ... vetsinou je to jen prachobycejny zakon schvalnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jemu praveze ty sutry nebo lebky jak na svinu chodi a je jedno co delam

proti tomu je jednoduchy recept ... nedelat komba kdyz u vrchu jsou dve lebky vedle sebe , nebo nedelat je horizntalne ale vertikalne pokud to jde ... protoze kdyz udelas trojici vertikalne tak ti vypadne jenom jedna nova ikona a ne tri :)

to brento : fakt perfektni parba nejak se od toho nemuzu odtrhnout :D :D sakra ja tu maturitu neudelam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim že je to opravdu skvělá hra, vypadá to poměrně jednoduše, ale mě to uplně chytlo a pařim tuhle gamesu skoro kdekoli a kdykoli :-), jinak hraju za kouzelnika a sem uz na 49 lvl. Tet se mi nedari porazit jednoho bossa, ale dneska se do toho este pustim. Jinak opravdu vsem doporucuju, alespon to vyskousejte, urcite vas to chytne a nepusti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to pařim za Wizarda (za takovou pěknou ženskou)... Já se od toho vubec taky nemoh odtrhnout, ale teď to už moc nehraju, protože mi to kámoš vymzal a díky tomu jsem se od toho odtrh... :D Tak si to tam radši nedam... A postavu mam na lvl 15...

BTW: Když víte že už to máte předem prohraný, tak sbírejte jen zlato a expy... (takhle to dělám já a každýho jsem si dal maximálně na druhej pokus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak panove, vrhnul jsem se na final fight s lordem Banem a po nekolika prohrach jsem konecne dal posledniho bossa !!! Ukazaly se mi titulky a konec. Dokoncil jsem celej Story Mod, moje postava ma maximalni lvl, coz je 50. Supr ne ?

Presto mam nutkani si to cely zahrat znova. Tahle hra je horsi nez droga. Mely by ji zakazat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak samozrejme ze je nakonci este video a nejaka zaverecna rec. Pak se ukazou autori atd. No a pak ta tabulka. Ale samozrejme ze to neni konec cely hry, mam este spousty nedodelanejch questu a este hodne mest nemam dobytejch.

Konec Story modu to ma ale rozhodne muzete pokracovat stale do nekonecna, pac se stale budou objevovat novy nepratele. Takze konec cely hry to rozhodne neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarek. Mam otazku.

Narazil som na Lord Bane. Sice neviem ci uz to je koniec hry, ale evidentne nanho nemam. Jednak ma privela energie cez 300 mam pocit a ja mam len nejakych 160. Level mam nejakych 29. Moja otazka znie ci je treba este vylevelovat postavu aby som ho teda mohol porazit alebo mam len zvysit energiu a pustis sa do neho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti tomu je jednoduchy recept ... nedelat komba kdyz u vrchu jsou dve lebky vedle sebe , nebo nedelat je horizntalne ale vertikalne pokud to jde ... protoze kdyz udelas trojici vertikalne tak ti vypadne jenom jedna nova ikona a ne tri :)

to brento : fakt perfektni parba nejak se od toho nemuzu odtrhnout :D :D sakra ja tu maturitu neudelam :D

Sakra máme úplně stejnej problém:Dmaturita za dveřmni a objevila se tahle hra!Sice to vypadá jak pro malý děti ale tahle pařba mě dostala!Už sem u ní strávil hezkejch pár desítek hodin,leve 37]:-> velice podařené

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek. Mam otazku.

Narazil som na Lord Bane. Sice neviem ci uz to je koniec hry, ale evidentne nanho nemam. Jednak ma privela energie cez 300 mam pocit a ja mam len nejakych 160. Level mam nejakych 29. Moja otazka znie ci je treba este vylevelovat postavu aby som ho teda mohol porazit alebo mam len zvysit energiu a pustis sa do neho.

kup si budovu ktera zvysuje skill a vylepsi si svoje udaje ... nebo si nastava hru na mensi obtiznost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek. Mam otazku.

Narazil som na Lord Bane. Sice neviem ci uz to je koniec hry, ale evidentne nanho nemam. Jednak ma privela energie cez 300 mam pocit a ja mam len nejakych 160. Level mam nejakych 29. Moja otazka znie ci je treba este vylevelovat postavu aby som ho teda mohol porazit alebo mam len zvysit energiu a pustis sa do neho.

Taky jsem se s nim trapil dlouho, a to sem byl uz na 49 lvl. Je to dost tezky. Ale nakonec jsem ho dal, a to je konec story modu. Za koho hrajes ?

Jo a zkus si dojit do shopu a nakoupit nejaky skill veci, ty hodne pomuzou v boji Ja jsem mel asi 30 000 penez, takze jsem si mohl nakoupit to nejlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Potřebuju pomoct s jednou misí, v misi: "Crest of Sartek" mam jít do Maethelburgu, tak tam jdu dám: "Visit the Red Tower" nějakej týpek mi tam řekne: "You have brought that half-human animal, Darkhunter, into my Tower? Leave now, or I will have you thrown in the dungeon, ALL of you!" pak dam Continue (X) a úkol se mi neupdatne nic, tak tam vstoupim znova a řekne mi to samý a nechce mi to postoupit, nevíte co s tim je ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POtrebujem este jednu radu ak niekto vie. Vsade na internete som nasiel ako vhodnu zbran na porazenie Lord-a bane tzv. Erik`s Bow.

Problem je v tom, ze neviem kde ho presne najst alebo ci je ho mozne dakde kupit. Problem je totizto v tom, ze neviem ci som ho nahodou nevlastnil ak sa ho dala ziskat za pomoci nejakeho questu a potom nepredal. A teraz neviem, ze ci je mozne ho prip aj dakde na mape kupit. mam totizto level 50 a prejdutych aj dost bocnych questov tak mam pocit, ze uz by som nan narazil co sa tyka odmeny za quest.

Co sa tyka obchodov je vo vsetkych mestach v ponuke to iste alebo kazdy obchod ma v ponuke nieco ine ?

Vie mi niekdo poradit pri vie mi niekdo poradit nejaku efektivnu vybavu na porazenie Bane alebo prip kde najdem ten Erik;s Bow.

vdaka pani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priniesol si so sebou neakeho polovicneho cloveka ... nemas so sebou mys , alebo vlka .. neviem tak daleko nie som .. ale ja jazdim na potkanovi a tiez sa to jednemu typkovi nepacilo .. skus tam ist bez neho ... inak neviem ...

Díky moc, já ani nevim že na něčem jezdim tak to někde zkusim najít...

gorel: Když jsem řešil výše uvedený quest, tak jsem dělal zatim vedlejší questy a hledal runa a dobejval města, tak jsem narazil na quest kde mi ten luk daly (myslim že někde u elfů) a já mam výbavičku poskládanou jen z run, akorát jsem našel perfektní hůl... Vim o dobrý kombinaci run z kterou porazíš snad každýho a vim kde ty runy najdeš... A ještě za koho hraješ ??? Já hraju za Wizarda a některý protivníky si kouzlama dam i klidně během 3 kol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu