Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

-problém- při Obchazenií locku na Marketplace


hustokozlik

Otázka

Zdravim, pac sem si chtel stahnout map-packy do CoD:WaW zkusil sem obejit lock na marketplace, samozrejme to funguje i pro jiny contect, s tim mi docela solidne pomoh clovek s nickem Al@din, bohuzel dostal sem se az k tomu ze mam zaplou vpn adresu z UK, vse spustene, contect na xboxu byl spusteny pres marketplace na xbox.com a ted mam 99% jenze prichazi dalsi ip kontrola a tu ip na xboxu mam stale na CZ tak jsem to manualne nakonfiguroval a nastal jako vychozi pc melo by to pak fungovat kdyz mam sdilene pripojeni k vpn, jenze jsem se zasekl u dns pri test conection nabehne network a u druheho bodu tedy u internet skoci chyba Can´t resolve DNS of the xbox live servers and xbox.com.... potrebuji tedy nejaky funkcni dns, prosim nekoho kdo s timto ma zkusenosti aby mi poradil, a dns typu 4.2.2.1 atd. nefungovaly zkousel jsem ani opsat automaticky nadefinovanou dns manualne

diky moc kdo by vyresil muj problem a slo by to, dostane muj posledni kupon na live pac pak stejne uz budu hrat ten add-onn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu