Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

seka se mi xko, help


F.a.n.o

Otázka

Posledni dobou se mi strasne kouse xko !!! Nedela to jen jedna hra a ani stejnym mediem to neni. Respektive to vyhazuje hlasku, ze disk je necitelny ... ale az pri hre, do ni se dostanu, chvili hraju a nekdy po 5 nekdy po 15 minutach se sekne. :( Odchazi mechanika, nebo staci nejak procistit, nebo patch... ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Posledni dobou se mi strasne kouse xko !!! Nedela to jen jedna hra a ani stejnym mediem to neni. Respektive to vyhazuje hlasku, ze disk je necitelny ... ale az pri hre, do ni se dostanu, chvili hraju a nekdy po 5 nekdy po 15 minutach se sekne. :( Odchazi mechanika, nebo staci nejak procistit, nebo patch... ???

Instalacia hry na HDD je skvela vec....uz len kvoli tomu tichu :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

p.a.c.o.cku, ked odchadza mechanika, tak asi bola prilis zatazena, nie? Ked sa instaluje na HDD tak mechanika nepracuje, tym padom sa neopotrebuva....a o spominanom tichu ani nehovorim :cheesygrin: :bash: Kto od konca minuleho roka, ked vysiel NXE, nevyuziva instalaciu hry na HDD, tak tomu cloveku nerozumiem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
p.a.c.o.cku, ked odchadza mechanika, tak asi bola prilis zatazena, nie? Ked sa instaluje na HDD tak mechanika nepracuje, tym padom sa neopotrebuva....a o spominanom tichu ani nehovorim :cheesygrin: :bash: Kto od konca minuleho roka, ked vysiel NXE, nevyuziva instalaciu hry na HDD, tak tomu cloveku nerozumiem...

Nechci se s tebou dohadovat, ale i kdyz mas hru na disku, tak se musi "ocekovat" dvd ze tam je vid a dvd je v mechanice... taky bych tomu neveril, ale kdyz sem to na vlastni oci videl... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechci se s tebou dohadovat, ale i kdyz mas hru na disku, tak se musi "ocekovat" dvd ze tam je vid a dvd je v mechanice... taky bych tomu neveril, ale kdyz sem to na vlastni oci videl... ;)

To je samozrejme, to nemusis ani pisat, ze DVD musi byt v mechanike :cheesygrin: Len som si polozil otazku, ze preco mechanika nechce citat DVD, ked sa skusalo napalovat aj na roznych mechanikach a na rozne media, tak som prisiel k nazoru, ze je mechanika opotrebena......a ta opotrebovanost je zapricinena tym sustavnym citanim pocas hrania! A preto som pisal, ze ked si budu instalovat hry na HDD - uz 10 mesiacov je tato moznost, tak by tu nemuseli nariekat....dufam, ze si to uz pochopil, co som tym myslel v predchadzajucich prispevkoch :cheesygrin::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je samozrejme, to nemusis ani pisat, ze DVD musi byt v mechanike :cheesygrin: Len som si polozil otazku, ze preco mechanika nechce citat DVD, ked sa skusalo napalovat aj na roznych mechanikach a na rozne media, tak som prisiel k nazoru, ze je mechanika opotrebena......a ta opotrebovanost je zapricinena tym sustavnym citanim pocas hrania! A preto som pisal, ze ked si budu instalovat hry na HDD - uz 10 mesiacov je tato moznost, tak by tu nemuseli nariekat....dufam, ze si to uz pochopil, co som tym myslel v predchadzajucich prispevkoch :cheesygrin::bash:

Aha :D:D no tak to uz chapu :D ale bohuzel ne kazdej ma dost velkej disk na vsechny hry... ja mam 20 GB a vejdou se tam 2 hry... to jen tak na okraj, uz koncim se spamem :D

romeno: konec toho VIP chatu prosim , i ty trezzore :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja pouzivam nahrati na disk, ale bohuzel, ackoliv to mam na hdd, tak musim mit dvd v mechanice a uz nekolikrat se mi to kouslo...

A to nemluvim o tom, ze se mi to na hdd podari nahrat asi na sty pokus, protoze mezi tim mi to nekolikrat spadne... :(

Zkusim cistici DVD a jeste jsem nasel , jak na xku vycistit cash (navod dole) a pak uvidime.

Navod na CLEAR CASH:

Turn on your XBOX 360 console without a disc so that the dashboard loads.

Scroll over to the last blade on the dashboard and select "memory."

Press the "Y" button to access the "device manager."

Press this button combination to clear your XBOX 360 memory cache:

X,X,LB,RB,X,X

Once finished, you'll get a response indicating that you've successfully cleared your cache.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu